Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chodzi o mnie to sobota odpada pracuje ale w niedziele jak najbardziej bym sie pisal na wycieczke jest pare miejsc gdzie mozna smignac tak dla samego smigania oprocz Czerska mozemy pojechac do Plonska, Sachocin zawsze jezdze tam na grob kolegi tez motocyklisty zginal (nie na motocyklu) w Magdalence w 2003.r to tylko taka moja propozycja oczywisce szczegoly ustlimy w grupie podczas spotkania kazdy cos tam przygotuje i bedzie dobrze.

Podrawiam,

VY

Edytowane przez TOMASZ MILEWSKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do jakiego czerska sie wybieracie

kolo wawy, czy kolo chojnic

 

jak kolo chojnic to przystanek u mnie

stawiam kawe i moze cos na zab

i polece z wami

 

ale tak cos czuje, ze raczej tam bardziej na poludnie

 

 

I niestety dobrze wyczułeś miejsce. Skupimy się raczej na Mazowszu a Czersk, o którym pisałem

jest pod Warszawą. Oprócz Czerska moze coś jeszcze obejrzymy ale tutaj liczę na podpowiedzi chętnych.

Z dłuższych tras to będzie Częstochowa 15 kwietnia (mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie) i oczywiście Kletno 20 kwietnia. A potem kto wie....

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle sobie bo juz wczesniej o tym wspominalem ze tak moze 14-15 .04 w ramach otwarcia sezonu na Bemowie przejechac sie do Kazimierza n/WISLA co wy na tentemat uwazacie w zeszlym roku bylem na bemowie i wielka kicha za 36 pln od pary nic sie nie dzialo poza tym ze umeczylem maszyne jadac w paradzie ok 2h przemyslcie to wiem ,ze w zeszlym roku duzo ludzi spotkalo sie na .Wirazowej i wszyscy potem pojechali do Kazia oczywiscie chodzi mi o wyjazd ok 10 godziny i potem powtot bez noclegu.Serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez TOMASZ MILEWSKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie wyspałem porządnie.Niestety też w Sobotę fabryka ale niedziela .Warto się zastanowić Może :icon_mrgreen: Tylko troche za daleko na Mazowsze :icon_mrgreen: :( a czasami można zapomnieć dokum..... a później widzi się wszędzie radio i wozy a zwłaszca w kol. blue :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nam się rozmył temat spotkania, aż trudno się przekopać przez posty w temacie...Mała korekta listy chętnych na wyjazd:

-Cezesek - x2 - nocleg we własnym zakresie (pojedziesz?...)

Sądejówka -pokoje dwuosobowe:

-dangel - x2

-TomaszMilewski - x2

-witas39 - x2

-TomGór - x2

-r+z - x2

Sądejówka, sala wieloosobowa:

-Unix - x1

-mmm757 - x1

-Tadek - x1

- bartic - x1

-oktopus - x1

-mierzynskim - x2

-andirut - x1

-mamor - x2

-hamir56- x3

-Buber - x2

-aiwa - x2

-jan kalin -x1

-Jawy - x4

Knajpa-pokoje 4-osobowe:

-1 pokój-Eksces x2, krasnal x2

-2 pokój-Cyklotron x4

-3 pokój-marcysiek x2, pierwoszów x2

Śnieżnik:

- Kaka x1

- gdlaty2004 x1

- ViragoYama x1

- blackgodiva x2

- Kozak x1

- Jędrek 342 x1(?)

Przybywa nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że wątek Kletna posłużył nam do zgromadzenia miłosników Virago i nie tylko przy okazji organizowania spotkania. Temat sam w sobie stał się wyodrębnionym forum, który jest często komentowany i aktualizowany. Wstępny wypad do Torunia zacieśnił tylko nasze wspólne zainteresowania i dał możliwość poznania się "na żywo".

 

Wątek Kletna będzie z pewnością dominował treścią nad innymi tematami ale jak praktyka pokazała mozna od czasu do czasu odskoczyć od głównego wątku by ponownie wrócić na kletnieńskie tory bez szkody dla przewodniej idei tego tematu. Mam nadzieję, że "Kletno" przetrwa i będzie odwiedzane nie tylko do momentu wyjazdu ale i później gdy pojawią się inne pomysły organizowania wspólnych wypadów po Polsce.

 

To tyle moich refleksji, zacząłem przynudzać bo trochę mnie przybiła wiadomość, że nie będę mógł pojechać do Częstochowy z powodu wyjazdu służbowego. Szkoda bo bardzo na to liczyłem :icon_razz:

Tym samym wypad 14 i 15 kwietnia czy do proponowanego Kazimierza (aczkolwiek propozycja fantastyczna) w moim przypadku nierealna. To tak w nawiązaniu do propozycji Tomasza Milewskiego.

Zostaje ten weekend i zamek w Czersku

 

Ale by tak smutno nie zakończyć posta dodam, że zostały tylko 24 dni do wyjazdu do Kletna :icon_razz:, pogoda się poprawia i jest coraz cieplej. Dodam też że zmieniły się trochę plany spotkania grupy warszawskiej z resztą viragowców. Zamiast pedałować do Zgierza i nadrabiać 20 km padła propozycja spotkania się nieco dalej za miejscowością Łask w barze "Skorpion" od razu na obiedzie. Jest to dobra propozycja. Co na to uczestnicy wypadu do Kletna z grupy Północ, którzy nie byli w Toruniu i o tej zmianie planów nie wiedzieli?

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to ja narozrabiałem w tym wątku, wracając do kletna, szukam nowego moto, mam nadzieję że coś fajnego wychaczę do tego czasu a jak nie to zawsze mogę się zabrać z którymś z kumpli. Na razie cały czas trzymam rezerwacje, tak łatwo nie odpuszczę ( za mała była ta skoda na mnie ) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze ci co jada z Wraszawy i okolic spotkaja sie o wyznaczonej godzinie gdzies w wawie lub okolicy i dotra do skorpiona razem tak ze czekam na propozycje gdzie i o ktorej no i sklad taki koncowy by sie przydal co by wiedziec ilu nas jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...