Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Dzisiaj w ramach wprawy przed konkretną wyprawą do Kletna i przy okazji integracji wewnątrzgrupowej zaliczyliśmy Czersk i zamek Ksiąząt Mazowieckich. Pogoda dopisała, nastroje też, wycieczka była na medal. Tomasz Milewski był razem z bardzo sympatyczną małżonką a ja niestety w pojedynkę. Wymieniliśmy informacje odnośnie sprzętów i cenne uwagi odnośnie dłuższej wyprawy (tej do Ketna jakby ktoś się czepiał)

Wiem juz teraz, że muszę kupić kombinezon przeciwdeszczowy i łatkę w spreju tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam tych co nie mogli z nami jechać a na pocieszenie trochę fotek na tym linku. Umieściłem je razem z tymi z Torunia bo nie wiem jeszcze jak je wydzielić. Tylko, że oglądać należy od końca bo dodały się w odwrotnej kolejności.

Poniżej link:

http://www.flickr.com/photos/7480482@N03/?saved=1

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

taa nie bylo wiekszych problemow

bzyk dzis widzimy sie w ostrodzie?? :crossy:

 

trzeba by tu przeniesc infofmacje o wrzesniowym spotkaniu w kletnie

ale niech to zrobi marcysiek jako organizator

juz sms wyslalem, ze forum dziala

po pracy pewnie sie pojawi :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nie uświadomionych przypominam, że juz się organizuje spotkanie na zakończenie sezonu dla Viragowców i Symatyków

http://www.virago.fora.pl/viewtopic.php?t=67

 

Dla nie uświadomionych przypominam, że juz się organizuje spotkanie na zakończenie sezonu dla Viragowców i Symatyków

http://www.virago.fora.pl/viewtopic.php?t=67

mmm757 dzięki za info o ruszeniu 4UM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy na swoich śmieciach. Wracamy z tułaczki po "obczyźnie" gdzie raz było dobrze a raz tragicznie. Na forum Viragowców w sumie też się zadomowiłem. Teraz będę musiał sledzić tematy na dwóch forach jednocześnie :flesje: .

 

Dla tych co nie mieli okazji sledzić informacji o planowanych zlotach czy wycieczkach dodam, że na www.virago.fora.pl jest co nieco odnośnie zlotu w Ostródzie (od dzisiaj do niedzieli) oraz taki mały wypad do Kazimierza w najbliższą niedzielę.

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wtajemniczonych w wyjaz do Kazimierza (taka kontynuacja wyjazdu do Kletna zacieśniania kontaktów wewnątrzgrupowych - jakby moderator był innego zdania co do zasadności tego wątku w tym temacie)

załączam dosłownie kilka fotek. Niestety pogoda pokrzyżowała nam plany spędzenia niedzieli w Kazimierzu i okolicach. Przed Kozienicami zaczęło tak padać, że odtrąbiliśmy odwrót. Potem przez prawie całą drogę powrotną padało.

Następny wypad za dwa tygodnie, to wstępna propozycja. Może przeniesiemy się do działu zloty i przejażdżki? Więcej chętnych na wyjazd tam znajdziemy.

 

http://viragoyama.fotosik.pl/albumy/183384.html

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie nieco z zupełnie innej beczki... tak zwane... z dupy... :icon_mrgreen: :biggrin:

 

 

Jakie mieliście prędkości przelotowe? :smile: Ciekawi mnie to bardzo bardzo... bo nie wiem jaka średnia krajowa wyszła dla klasy "VIRAGO" :smile: .. i jak bardzo od niej odstaję ...

 

Pozdrawiam serdecznie!!!! Mam nadzieję, że na wrzesień uda mi sie do was dołączyć... (chociaż ktoś coś proponował co by zrobić zlot gdzieś bliżej centrum... co by każdy miał tak samo daleko ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie nieco z zupełnie innej beczki... tak zwane... z dupy... :icon_mrgreen: :biggrin:

Jakie mieliście prędkości przelotowe? ;) Ciekawi mnie to bardzo bardzo... bo nie wiem jaka średnia krajowa wyszła dla klasy "VIRAGO" :smile: .. i jak bardzo od niej odstaję ...

 

Pozdrawiam serdecznie!!!! Mam nadzieję, że na wrzesień uda mi sie do was dołączyć... (chociaż ktoś coś proponował co by zrobić zlot gdzieś bliżej centrum... co by każdy miał tak samo daleko ;) )

przelotowe to od 100km do 120 ale 80 też się zdaża :smile: zalezy po ilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...