Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kjujik pięknie dziękuje wszystkim za wyborną imprezę pomimo iz odchodzi się od imprez. Jedyny minus - nie było komu w ryja dać - towarzystwo doskonałe. Niestety zachorowałem w Kletniena wiadomo co, kto był ten widział maślane oczy jakimi się spozierało na GW.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem, dotarłem, jesteśmy w domu. Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę imprezka jak zwykle udana, specjalne podziękowania dla Ani i Lodka za pomoc i poświęcony mi czas. No i oczywiście podziękowania dla kolegów którzy pomogli mi doprowadzić moto do stanu używalności.

Do domu dotarliśmy bez niespodzianek, pozdrowienia dla wszystkich od Renaty i Wariata.

Do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiny też dotarły w całości, po drodze jeszcze zaliczyliśmy Święto Wina w Środzie Śląskiej, ale że procentów mieliśmy pod dostatkiem we krwi, długo tam nie zabawiliśmy.

 

Pozdrawiamy wszystkich, wielkie dzięki i do następnego spotkania.

 

Gosia i Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kjujik pięknie dziękuje wszystkim za wyborną imprezę pomimo iz odchodzi się od imprez. Jedyny minus - nie było komu w ryja dać - towarzystwo doskonałe. Niestety zachorowałem w Kletniena wiadomo co, kto był ten widział maślane oczy jakimi się spozierało na GW.

 

Pozdrawiam

Kjujik

 

Ha, byłem i widziałem, sądzę że to ciężki :banghead: przypadek.

 

W drodze powrotnej dopadł nas gość z Kalisza i oferował GW do sprzedania, dał namiar więc ci podaję :602336171 Bogdan.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było fajnie!!!

Dzięki wszystkim razem i każdemu z osobna :crossy:

:flesje: za tańce - wygibańce, za przebierańce, za miłe rozmowy przy szklance :flesje:

za to, że mogłam znów zobaczyć mordki Wasze kochane :notworthy: , te znane i dopiero co poznane...

 

Do następnego :icon_twisted:

lukkasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...