Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwość zakwaterowania jest jak najbardziej, ale wtedy może być dalej od miejsca spotkania...Na chwilę obecną nie ma problemu...

 

Dzięki za info. Jak tylko będe pewien co do wyjazdu, odrazu zarezerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie kopalnię uranu zwiedził.

Choć, jaskinią też nie pogardzę...

 

Kopalnia uranu to u nas w Karkonoszach, i jakby co to chętnie słuzę wszelaką informacją. Mają wodę uranową "potencjałkę" co podobno dobrze wpływa... na potencję...

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopalnia uranu to u nas w Karkonoszach, i jakby co to chętnie słuzę wszelaką informacją. Mają wodę uranową "potencjałkę" co podobno dobrze wpływa... na potencję...

W Kletnie też jest, a raczej była. Teraz nieczynna ale do zwiedzania otwarta.

A po tej wodzie, to "mały" nie świeci przypadkiem?

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kletnie też jest, a raczej była. Teraz nieczynna ale do zwiedzania otwarta.

A po tej wodzie, to "mały" nie świeci przypadkiem?

 

eee, nie wiem :) ja tam tylko z grupami chodziłem....

Na pewno jest to bajer, ale na pewno jest ona uzywana do celów zdrowotnych - zaraz obok kopalni jest spa - jedno z chyba 10 na świecie inhalatoriów radonowych...

 

Ale tak w temacie - namawiam lepszą połowę, bo ma Virazkę, a ja CB 650, tak więc kto wie, moze się pojawimy, z Karkonoszy to taka prosta przejeżdżka... Oby pogoda była!

 

Pozdro..

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak w temacie - namawiam lepszą połowę, bo ma Virazkę, a ja CB 650, tak więc kto wie, moze się pojawimy, z Karkonoszy to taka prosta przejeżdżka... Oby pogoda była!

Namawiaj, namawiaj, przynajmniej będę miał z kim.. Ja śmigam w piątek przez Jelenią, Świdnicę i Dzierżoniów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jadą przez Wrocław mam propozycję---możemy spotkać się się o umówionej godzinie na wylocie z Wrocławia i najechać Kletno sporą grupą.Szczegóły ustalimy --czy są chętni?

 

ja z kumplem jak najbardziej reflektujemy spotkanko na wylocie wrocławia i najazd na kletno w grupie :biggrin: bo jesteśmy z wrocka :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namawiaj, namawiaj, przynajmniej będę miał z kim.. Ja śmigam w piątek przez Jelenią, Świdnicę i Dzierżoniów.

 

Krasnal, problem w tym że my jeżeli to tylko na sobotę, na jedną nockę, coby na dzieciaki z głodu w domu nie pomarły a i dziura na koncie (czaaarna) się nie powiększyła...

Ale plan jest i tego się będziemy trzymać.

 

Dzięki!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje listę ewentualnych rezerwacji miejsc noclegowych

- Cezesek x2- Sądejówka, jaskinia

- Ekscesx2- knajpa, jaskinia

- dwaPe - ?

- Cyklotron - x4 - knajpa, bez jaskini

- Unix - x1- Sądejówka, bez jaskini

- mmm757 - x1- Sądejówka, bez jaskini

- Krasnal - x2- kanjpa, bez jaskini

- Tadek - x1 (tylko 21/22.04.07), Sądejówka, bez jaskini

- dangel - x2- Sądejówka, bez jasnini

- bartic - x1, Sądejówka, bez jasnini

- oktopus - x1, Sądejówka, bez jaskini

- Kaka - x1, Śnieżnik, bez jaskini

- qdlaty2004 - x1, Snieżnik, bez jaskini

- Maciok - ?

- mierzynskim - x1- Sądejówka, bez jaskini

- TOMASZ MILEWSKI - x2 - Śnieżnik, bez jaskini

- pierwoszów - x2, knajpa, bez jaskini

- marcysiek - x2, knajapa, bez jaskini

- andirut - x1, Sądejówka, bez jaskini

- witas39 - x2, Sądejówka, bez jaskini

- mamor - x1 - Sądejówka, bez jaskini

- hamir56 - x1 - Sądejówka, jaskinia

- Deathraw - ?

- ViragoYama - x1 -Śnieżnik, jaskinia

- TomGór x 2 Sądejówka, bez jaskini

- hamir x 1 - Sądejówka, bez jaskini

- r+z - ?

- Buber x2 (tylko 21/22.04.07) Sądejówka, bez jaskini

- aiwa - ?

Proszę o pilne ewentualne korekty, bo będę już konkretnie rezerwował, Niepewni (ze znakiem zapytania) będą musieli uczynić to we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesteśmy, z moją ładniejszą połową zdecydowani na wyjazd do Kletna.

Poprosimy o zarezerwowanie pokoiku 2-os. w Sądejówce, bez jaskini.

Z góry wielkie dzięki,

pozdrawiamy wszystkich Viragowców i nie tylko.

 

Do szybkiego zobaczenia

 

Zbyszek i Renata.

Edytowane przez r+z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesteśmy, z moją ładniejszą połową zdecydowani na wyjazd do Kletna.

Poprosimy o zarezerwowanie pokoiku 2-os. w Sądejówce, bez jaskini.

Z góry wielkie dzięki,

pozdrawiamy wszystkich Viragowców i nie tylko.

 

Do szybkiego zobaczenia

 

Zbyszek i Renata.

 

 

Zbychu,

 

Ty się nie wygłupiaj tylko bierz tę jaskinię i już. Będziesz pedałował 400 km i nie zobaczysz perełki Sudetów?

Pozdrowienia od żony tej z Włocławka :notworthy: dla Twojej żony też :biggrin:

 

Pozdrawiam,

 

Żarówki wcale nie muszą być cienkie.W instalacji świateł dodatkowych trzeba wykorzystać przekażnik i sprawa załatwiona.

 

Ale mój alternatorek jest innego zdania i nie daje rady jechać długo na maxa. Mam tylko 280W (chyba?) i wolałbym nie przeciążać urządzenia. Co do instalacji to zrobiłem oddzielny obwód na trzech przekaźnikach

Szczegóły na żywo w Kletnie :flesje:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesteśmy, z moją ładniejszą połową zdecydowani na wyjazd do Kletna.

Poprosimy o zarezerwowanie pokoiku 2-os. w Sądejówce, bez jaskini.

Z góry wielkie dzięki,

pozdrawiamy wszystkich Viragowców i nie tylko.

 

Do szybkiego zobaczenia

 

Zbyszek i Renata.

 

to mnie uszczesliwiles :buttrock:

wie o ktorej w piatek 20-go mam byc we wloclawku??

 

ja z kumplem jak najbardziej reflektujemy spotkanko na wylocie wrocławia i najazd na kletno w grupie :) bo jesteśmy z wrocka :)

dangel napisz mniej wiecej o ktorej wyjezdzacie z wrocka

bo mamy do was pare kilasow i musimy wczesniej wyjechac

 

tolerancja czasu spotkania niech wyniesie nawet kolo godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje listę ewentualnych rezerwacji miejsc noclegowych

 

- Buber x2 (tylko 21/22.04.07) Sądejówka, bez jaskini

 

Proszę o pilne ewentualne korekty, bo będę już konkretnie rezerwował, Niepewni (ze znakiem zapytania) będą musieli uczynić to we własnym zakresie.

 

Znaczy dzięki, ale jeszcze nas nie wpisuj na stałe. Kwestia pracy, itd. A jakby co to coś sobie znajdziemy. W tamtych okolicach (jak pewnie lepiej od nas wiesz) pełno pokoi na wynajem, a w tak niskim sezonie to już w ogóle powino być niet problemski.

 

A w ogóle to może tez tak być że pojedziemy z Krasnalem w piątek i wrócimy w sobotę po południu (pogadać to my tak, ale popić to juz nie.... sorry).

Tak czy inaczje muszę się wreszcie dowiedzieć jak wygodnie samemu w tej Virażce poziom oleju sprawdzać : :)

 

Pozdro

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...