Skocz do zawartości

Co, jak i gdzie kupić w Londynie - informacja.


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to informuje, że zostają jeszcze dwa dni MCN London Motorcycle Show. Gdzie można kupić dokładnie wszystko zwiazane z motocyklami i po promocyjnych cenach (przynajmniej było tak w tamtym roku) a do tego nowe modele motocykli, nie do końca ubrane laski i wiele innych atrakcji.

Ja wybieram się jutro.

Edytowane przez tom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubrań i kasków to było dużo promocji, ale nie byłem tam po ciuchy więć cen nie pamiętam. Jedynie co zwróciło moją uwagę to Shoei XR1000 w różnych malowaniach w cenie około 150 funtów.

Co do motocykli to nie było tylu wystawców co rok temu więc jestem trochę zawiedziony. Jedyne stoiska z pełnym asortymentem firm to KTM i BMW. Laski gdzieś sie pochowały i ogólnie raczej nie było zachwycajaco. Jak za rok będzie w tym samym miejscu to odpada.

Wjazd na impreze 16 funtów, parking motocykle -free, samochody 9funtów -za 5 godzin.

 

Ale jak ktoś pojechał kupić ciuchy to powinien być happy, ja chciałem przypasować się do jakiegoś nowego moto więc stąd moje odczucia.

Edytowane przez tom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Dobrze ze piszesz ze taka lipa tam byla. Mialem zamiar tam uderzyc ale choroba mnie powalila. Ale tydzien w czesniej bylem na Superbike Show w Alexandra Palace. Bylo git poza tym ze bylem chory i dotarlem tam ok. 5pm a zamykali o 6pm. Zdazylem obskoczyc calosc i nagrac film nt. Custom Bike`ow oraz ciekawostke w formie grajacego motocykla. to byla chyba reklamowka JL Audio - Kawa ZX9 bodajze, w zbiorniku glosnik ok 20-25cm, w owiewkach kilka lbu kilkanascie mniejszych , neony, i to wszystko gralo zaj...cie glosno, taka dyskoteka na 2 kolach. Zbyt wiele ciekawych maszyn to tam nie bylo, oprocz ok.20 maszyn z torow wyscigowych - Ducati, Suzi itd. Hayabusa do drag-racing`u, Goldwing Trike. ALe dalo sie przezyc. Laski byly super, szczegolnie te ubrane w 10%. Harley`e byly super, ale Harley`e zawsze sa extra weic nie ma co sie podniecac. Bylo sporo stoisk z ciuchami, akcesoriami itd. ale nei wnikalem w ceny.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...