Skocz do zawartości

Kto używa fanfarów (tuby) ?


DA REK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram.

Zdecydowanie lepiej wygladalyby skierowane do przodu, ale ................. to bylo w innym moto. :buttrock:

Niemniej jednak przydaja sie i wczoraj mielem okazje takiego goscia co mi sie wpierdz*** z osiedlowej uliczki usadzic natychmiast w miescu :cool: :wink:

Dziala i myslalem ze wypadnie przez przednia szybe :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trąbki niezłe ale po co walić w uszy sobie? Lepiej byłoby to jakoś na gmolach albo na amortyzatorach (wzdłuż, gardzielami do dołu).

Ciekawe, jak to zrobiłeś na nowym motocyklu?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem je tak przede wszystkim dlatego, aby działały jak najdłużej.

Skierowane do przodu, bez specjalnych przysłon za długo nie podziałają ponieważ zbieraja wszystko wgląb (piach, pył, wodę) co powoduje znaczne skrócenie żywotności.

Nie prawdą jest też że trąbiłem nimi sobie w uszy, gdyż skierowane były w dół. Działały dla kierowcy tak samo, jak w przypadku gdyby skierowane były do przodu co osobiście sprawdzałem.

Ponadto musiałem wziąć pod uwagę pracę amortyzatorów i nie mogłem dopuścić sytuacji aby koło mogło je uszkodzić (nie raz widziałem na zlotach odlatujące fanfary).

 

W chwili obecnej jeszcze nie zamontowałem w Marauderze fanfar. Dopiero co go zakupiłem i zamierzam najpierw go ciut ubrać, później pomyślę o fanfarach.

 

Pozdrawiam

 

z calym szacunkiem ale miejsce na montaz jak dla mnie nie za bardzo...

 

spoko, loko.... sie nie obrażam :-)

Latałem z tubkami naokoło i to jedyne mi przypasowało.

Nie miałem gmoli, na silniku nie za bardzo było gdzie, bo to mały motocykl. Więc tak mi przypasowało.

Pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś z TEJ strony Można posłuchać dźwięku ... jak dla mnie bomba :)

 

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem te z allegro za 100 pln trąbią nawet spoko - sprawdzałem teraz myślę gdzie zamontować sprężareczkę i same fanaery. Pewnie założę tak jak u krisa z lewej strony przy cylindrach skierowane w dół.

I tu pytanko do was. Orginalny wężyk od sprężarki do fanfar jest mało atrakcyjny ,pasował by taki w oplocie ł,adniej by wyglądał. Spotkał się ktoś z takim tyle ,że musi być w maire cienki?

Edytowane przez slaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalny wężyk od sprężarki do fanfar jest mało atrakcyjny ,pasował by taki w oplocie ł,adniej by wyglądał. Spotkał się ktoś z takim tyle ,że musi być w maire cienki?

 

Może taki od prysznica ? Wywlec ze środka gumsko a metal założyć na orygnalny wężyk ? Widziałem w Castoramie takie wypasione i chromowane przyzwoicie.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki od prysznica ? Wywlec ze środka gumsko a metal założyć na orygnalny wężyk ? Widziałem w Castoramie takie wypasione i chromowane przyzwoicie.

 

Pozdrawiam

Kjujik

 

Też o tym myślałem tylko trzeba ładnie końcówki obrobić!!!!

 

 

Założyłem te fanfarki z allegro za stówkę, nawet spoko trąbą . Jaj będe miał neta juz w domu wkleję fotki gdzie zamocowałem sprężarkę i trąbiki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem tylko trzeba ładnie końcówki obrobić!!!!

Założyłem te fanfarki z allegro za stówkę, nawet spoko trąbą . Jaj będe miał neta juz w domu wkleję fotki gdzie zamocowałem sprężarkę i trąbiki!

 

Wklej prosze linka do aukcji lub do profilu sprzedawcy. Szczerze mowiac zniechecilem sie do szukania fanfar po sklepach :notworthy:

Pewnie kupie na plugawym allegro ale stracha mam by nie kupic plastikowego badziewia :buttrock:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej prosze linka do aukcji lub do profilu sprzedawcy. Szczerze mowiac zniechecilem sie do szukania fanfar po sklepach :crossy:

Pewnie kupie na plugawym allegro ale stracha mam by nie kupic plastikowego badziewia :crossy:

 

Pozdrawiam

Kjujik

 

 

Ja kupiłem te i są metalowe!

 

http://www.allegro.pl/item215267743_fanfar..._sprezarka.html

 

Jak pisałem narazie jestem z nich zadowolony, tylko poprawić rurkę na ładniejszą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja kupiłem te i są metalowe!

 

http://www.allegro.pl/item215267743_fanfar..._sprezarka.html

 

Jak pisałem narazie jestem z nich zadowolony, tylko poprawić rurkę na ładniejszą!!

Kupiłem właśnie te od limoliska, zalozylem i ... pierwszy test.

Koleś w puszce prawie wyskoczył szyberdachem jak zaryczało :icon_mrgreen: :icon_twisted: :notworthy:

Polecam :)

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie te od limoliska, zalozylem i ... pierwszy test.

Koleś w puszce prawie wyskoczył szyberdachem jak zaryczało :) :P :crossy:

Polecam :)

 

Pozdrawiam

Kjujik

 

Ja teraz tez nie opier **** sie tylko trabie jak czuje ze jakis ch*** cos kombinuje :buttrock:

Dziala jak szpilka wbita w dupsko :cool:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kjujik, wrzuć jakieś foty tych trąbek, pls. Gdzie je umieściłeś?

pzdr

Jutro beda fotki jak bydle wyczyszcze - ciut wariowalem w deszczu i Potfur jak krosowka wyglada :icon_exclaim:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...