Skocz do zawartości

Kto używa fanfarów (tuby) ?


DA REK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

widziałem ostatnio u znajomego-miał właśnie zamonotowane z przodu skierowane w dół-nie pamietam dokładnie-chyba na gmolach- też fajnie wyglądały ale te u Krisa bardziej efektownie wyglądały-może ze względu na styl jego sprzętu ale masz racje pomysłów jest napewno wiele!

 

myślałem też u siebie zamontować ale moje moto chyba jest zamałe na takie cosik i śmiesznie by to wyglądalo chyba i narazie się wstrzymuje dlatego nie odpowiem Ci-bo sam nie wiem zresztą gdzie można kupić fajne i pożadne fanfary na allegro!

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to musze sie Wam pochwalic.

Nabylem droga kupna w USA zajebiste fanfary METALOWE i je zamontowalem SAM :icon_rolleyes: w moim dragu.

Szukalem dlugo róznych mozliwych miejsc i w koncu zamontowalem je na ...... gmolach po jednym na strone a kompresor umiescilem pod głowka ramy obok fabrycznego klaksonu.

Musze wam powiedziec ze zarówno wyglad jak i dziwek jest porazajacy. Ludzie reaguja jakby ich cos mialo przejechac a i fajnie sie te chromowane fanfary prezentuja.

Czolem, Michał

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Panowie, chwilka cierpliwosci, bo aparat juz mam a teraz jeszcze ........... tylko kabelek do kompa !!!! :biggrin:

Zapodam zdjecia bo na gmolach te tuby naprawde fajnie wygladaja :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie problem w tym ze aparat z kabelkiem pozyczylem kumplowi :D

Aparat dostalem a kabelka ni ma ;)

A moze rzeczywiscie w ogródku ? :P

Tylko pewnie bazant mogl go z robalem pomylic i juz pewnie zezarl .... :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Fanfarki fajna sprawa. Przede wszystkim na paradach jeżeli jeździ sie w grupie. No i jak już wspominali koledzy wcześniej w celu odstraszania zwierząt (psy, koty a nawet krowy drą jak na speedzie:-) oraz niedzielnych bądź niedowidzących kierowców.

Posiadałem je w poprzednim moto: KAWASAKI LTD 454.

Sprężarka wpięta w miejsce starego klaksonu (na amortyzatorku gumowym), natomiast fanfarki, poniżej tuż pod oryginalną osłonką. Wyglądało to zawodowo i spisywało się bezawaryjnie.

W komplecie jest tez przekaźnik, który polecam zamontować bo nie za dużo z tym pracy a działać będzie pewniej i dłużej.

Z resztą oceńce sami:

http://www.kalisz.mm.pl/~szpadi/101_0635.JPG

http://www.kalisz.mm.pl/~szpadi/101_0636.JPG

http://www.kalisz.mm.pl/~szpadi/101_0637.JPG

 

Montaż zajął mi ok. 2 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...