Skocz do zawartości

Trudny wybór - Yamaha Drag Star XVS1100A czy Honda VT 1100C3 - a może coś innego??


Fate
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prałat: bo można mieć cuś z silnikiem od TIRa

 

A wiesz co, Prałat ... Ty wcale nie głupio gadasz! Taaak... takie moto z TIR-owym silnikiem to byłoby cuś! :banghead: :( :eek:

DZIĘKI! Już mam cel w życiu!

Czy ktoś ma może namiar na tani silnik od TIRA? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat: bo można mieć cuś z silnikiem od TIRa

 

A wiesz co, Prałat ... Ty wcale nie głupio gadasz! Taaak... takie moto z TIR-owym silnikiem to byłoby cuś! :banghead: :( :eek:

DZIĘKI! Już mam cel w życiu!

Czy ktoś ma może namiar na tani silnik od TIRA? :biggrin:

A proszę Cię bardzo - http://www.scigacz.pl/zdjecia/F/gallery/ak...pom_V8.jpg.html

Rapom V8 (google proponuje jeszcze więcej, polecam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak pojazd do poruszania się po marsjańskiej planecie "kylo kylo" :lapad:

Bo to taka wydumka, ale spamujemy w tym momencie :) Błagam o wybaczenie :icon_idea: .

XVZ1300 na pierwszy motocykl??? Nie wiem, może masz wrodzone zdolności i poradzisz sobie. Osobiście zrobiłbym inaczej. 25/27 tysi, to trochę mało na XVZ w idealnym stanie, a skoro ma to być moto docelowe, to koniecznie musiałby być ideał. Zatem Drag na początek, by się wjeździć, przekonać, czy nie mam słomianego zapału... a potem dociułać grosza i znaleźć Royala :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę odkurzę temat...

 

Sprawa już załatwiona - mam Drag Stara 1100 - i jestem super zadowolony. :buttrock:

 

Prowadzi mi się to bardzo dobrze :crossy:!

 

 

Jeszcze muszę tylko alarm podłączyć i jazda.

 

Przy okazji - może mi ktoś z was powie, czy Drag Star ma gaszenie slinika masą, czy poprzez odcięcie plusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wcinam się do wątku ze spamem :) .

Jeśli ktoś z was był jednak zainteresowany dosiadaniem fajnej i niepowtarzalnej XVZ to planuję właśnie zmianę swojej XVZ 1300 MM (Model Millenium- tylko 1500 sztuk na świecie) .

FOTKI TUTAJ

I TUTAJ .

Oczywiście cena nie może być niska, ale to już ew. na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...