Skocz do zawartości

Do ujeżdżaczy VN


DRACO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie cisza. A to może wina pogody ? :icon_mrgreen: . Panowie ruszta się w końcu :notworthy:. A jeśli latacie to może ktoś opisze gdzie można się wybrać na jakiś fajny wypadzik bo Pan Krecik zapowiada poprawę.

Ja zakupiłem ostatnio parę literków oleju :biggrin: i trzeba by to wypalić, no jak mi silnik wytrzyma do końca sezonu, bo ostatnio coś zaczyna pukać i klekotać. A właściwie czy ktoś może robił remonta w 1500. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja bym się raczej nie zgodził. Jeśli chodzi o używane armatury to właśnie Vulcanów jeździ chyba najwięcej w moim regionie

 

BTW moim zdaniem wszystko przez chu...y marketing Kawasaki w naszym pięknym kraju. Na przykład w Białymstoku mamy Aprille a nie mamy Kawasaki :banghead: Aprille mijałem na mieście jeden jedyny raz i to był akurat egzemplarz z jazdy testowej. Ile kawasaki lata w każdym większym mieście to chyba wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wszystko przez chu...y marketing Kawasaki w naszym pięknym kraju. ...

Chyba coś w tym jest. Polityka marketingu i sprzedaży kawy w Polsce jest dość dziwna i niezrozumiała. Wydaje się, że importer nie ma pomysłu, jak to dobrze zrobić. A może liczy na marketing bezpośredni tzn. na głoszenie dobrej opinii o kawach przez ich użytkowników?

Jest jednak plus takiej sytuacji - jeździmy na raczej unikalnych :wink: sprzętach, które bardziej się rzucają w oczy niż reszta japońskich cruiserów.

BTW w "M jak miłość" pojawia się vn 800.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od prawie roku jak jeżdżę vulcanem jestem dumny z tego że wyróżniam się z tłumu shadowek, virago i dragstarów.

A na swoją kawę złego słowa nie dam powiedzieć

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od prawie roku jak jeżdżę vulcanem jestem dumny z tego że wyróżniam się z tłumu shadowek, virago i dragstarów.

A na swoją kawę złego słowa nie dam powiedzieć

I tak trzymać Koleżko ja już śmigam trzeci rok i zrobione 50000 km jak dotąd super moto!!! pozdrawiam bodzio61.

 

Ja bym się raczej nie zgodził. Jeśli chodzi o używane armatury to właśnie Vulcanów jeździ chyba najwięcej w moim regionie

 

BTW moim zdaniem wszystko przez chu...y marketing Kawasaki w naszym pięknym kraju. Na przykład w Białymstoku mamy Aprille a nie mamy Kawasaki :banghead: Aprille mijałem na mieście jeden jedyny raz i to był akurat egzemplarz z jazdy testowej. Ile kawasaki lata w każdym większym mieście to chyba wiadomo.

Jak naliczyłem to w Szczecinie jest ok.10 vn800 reszta to intruzy, dragi,vtxy ale za to plastiki większość Kawy.pozdrawiam bodzio61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...