Skocz do zawartości

Drag Star szyba czołowa


xedos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz, to bawisz sie w zakladanie i zdejmowanie szyby ???

Przeciez nawet w miescie jak smigasz to chroni Cie przed kamyczkami i innym swinstwem spod kól samochodu.

 

Jeżdze raczej bez szyby a zakladam ją tylko czasami jak jade gdzies dalej albo warunki pogodowe są nie za specjalne.

Cala operacja trwa raptem 15 min wiec nie widze problemu.

A co do jakości szyby to czytalem chyba nawet na tym forum ze równie ważne oprócz jakości jest ustawienie jej pod odpowiednim kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowanie jest naprawde baaaaaardzo solidne, gruba gieta blacha, cieta laserowo.

 

niestety innych zdjec nie mam, a motor 300km ode mnie

 

http://i72.photobucket.com/albums/i166/buba6/HPIM3832.jpg

 

http://i72.photobucket.com/albums/i166/buba6/HPIM3831.jpg

 

w zestawie masz komplet srub i tuleje dystansowe, wiec naprawde nic nie trzeba zeby to zamocowac 15 minut i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dokladnie taka samo jak moja a moja jest od nowosci w Dragu.

Wczoraj mialem okazje ja przetestowac, bo wracajac z budzikiem trzymalismy ostro 80 mil/h non stop i szyba spoko chroni od wiatru. :icon_rolleyes:

A ja i tak mam jeden stopien nizej niz mozna ja podniesc.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowałem się wreszcie na szybe, zamawiam w MGG, tylko mam dylemat jakiej długości kupić szybe i jak ja sobie mniej wiecej wymierzyc, mam 180cm wzrostu, mysle ze szyba 43cm bedzie ok

43 to ja mam w swoim, przy wzroście 15 centów nizszym - jest w sam raz. Jakaś regulacja pewnie bedzie, ale żebyś turbulencji nie miał na głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MGG powiedzieli mi ze szyba musi być mniej wiecej na wysokości ust lub nosa, odmierzyłem od lampy 43cm (równolegle do lag) i myśle ze bedzie ok. Tak jak mówisz Prałat pewnie jest jakaś regulacja

No to po kłopocie. Zresztą nie ma tez sensu zakładać szyby z Jelcza czy Stara. Masz jakiś konkretny model szyby wybrany? Jaki sposób mocowań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wibracji to wczoraj zgubiłem śrube mocującą górny wydech :biggrin:

To pikus, podpasuje się bez problemu. Z chromowanymi jest gorzej. Świetnie, że ta szyba jest mocowana tak, że można ją szybko zdjąć i założyć. Czasem nawet z kaprysu można sobie wyjechac bez szyby. Nawet jak wyglad własnego moto Cie znudzi, to mozna coś zmienić i znowu się cieszyć, jak murzyn blaszką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślam nad szybą do mojego sprzęta (vn 800) ale wszędzie trafiam na fabryczne (powalają ceną ok. 1.600 zł :banghead: ) albo z MGG (te mają trochę niezbyt ładny wygląd :( ).

Macie może jeszcze jakieś inne typy lub propozycje?

thanks from mountain za pomoc

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślam nad szybą do mojego sprzęta (vn 800) ale wszędzie trafiam na fabryczne (powalają ceną ok. 1.600 zł :banghead: ) albo z MGG (te mają trochę niezbyt ładny wygląd :( ).

Macie może jeszcze jakieś inne typy lub propozycje?

thanks from mountain za pomoc

pzdr

Igor, ja do swego kupiłem z Five Stars - solidna, ładnie wykonana. cena - ok. 1000, ale po dwóch innych szybach w poprzednich sprzętach wolałem odczekac i kupić raz a dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...