Skocz do zawartości

husqvarna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mam problem zokreśleniem dokładnej pojemności silnika od husqvarny ponieważ nabyłem go w częściach . Jest to stary 2t z roku 89 i przydał by sie mały remont i potrzebował bym do tego określić pojemność rozmiar tłoka to 82,92.I potrzebował bym kogoś kto posiada części zamienne do takich eksponatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas Ci powiedział-jak nie chcesz skorzystać, to nic nie poradzę :)

Jak się zdecydujesz-daj mi info o tym silniku-numer z karteru, jakieś foty. Wtedy może znajdziemy punkt oparcia, według którego mozna będzie szukac części. Kontakt do mnie masz w moim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas Ci powiedział-jak nie chcesz skorzystać, to nic nie poradzę :banghead:

Jak się zdecydujesz-daj mi info o tym silniku-numer z karteru, jakieś foty. Wtedy może znajdziemy punkt oparcia, według którego mozna będzie szukac części. Kontakt do mnie masz w moim profilu.

 

 

I co sądzisz o tym da się coś z tego złożyć czy lepiej się tego pozbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jak zrobię jakieś ustalania po numerach who is who z ta Husqą, bo na razie nie wiem jeszcze jak ugryźć ten temat, nie mam punktu zaczepienia. Na poczatku tygodnia powinienem coś wiedzieć.

Wiesz, wszystko zależy od tego co masz do wymiany, jaka jest ilosć patentów, czego w ogole brak-no i ile kasy chcesz przeznaczyć na odrestaurowanie motocykla, i za ile czasu chcesz nią wyjechac na tor.

Jeśli zdecydujesz się rozstać z tą Husqą do remontu-daj znać, wstępnie mnie interesuje temat. Podkreślam- wstępnie.

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jak zrobię jakieś ustalania po numerach who is who z ta Husqą, bo na razie nie wiem jeszcze jak ugryźć ten temat, nie mam punktu zaczepienia. Na poczatku tygodnia powinienem coś wiedzieć.

Wiesz, wszystko zależy od tego co masz do wymiany, jaka jest ilosć patentów, czego w ogole brak-no i ile kasy chcesz przeznaczyć na odrestaurowanie motocykla, i za ile czasu chcesz nią wyjechac na tor.

Jeśli zdecydujesz się rozstać z tą Husqą do remontu-daj znać, wstępnie mnie interesuje temat. Podkreślam- wstępnie.

Pzdr.

 

Na początek jak pisałem wcześniej chdzi mi o korbe żebym mógł złożyć kartery ,a między czasie jeszcze tłok . Na koniec będzie jeszcze potrzebna zapatka od mechanizmu kopki poneważ przy zakupie tego silnika miało to być ale niema , a ze swojego doświatczenia wiem że mechanizm kopki w tych silnikach jest dość wadliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze swojego doświatczenia wiem że mechanizm kopki w tych silnikach jest dość wadliwy.

 

zaciekawiles mnie tym moglbys troche rozwinąc ten wątek??

 

p.s moze moderator przeniesie ten topic do tematu wszystko o huskach

pzdr lucas

Edytowane przez lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciekawiles mnie tym moglbys troche rozwinąc ten wątek??

 

p.s moze moderator przeniesie ten topic do tematu wszystko o huskach

pzdr lucas

 

 

chodzi tutaj głuwnie o grzechotke, która złożona jest z jakiś małych sprężynek , zapadek które lubią się wyrabiać bąć w gorszym wypatku całkowicie rozsypać.Jest to niezbyt pomysłowe rozwiązanie w silankach które mają dość durzą kompresje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...