Skocz do zawartości

Chopper - okulary


Unix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyszły okulary, produkt fajny, ale troche dziwnie się układają na nosie, nie mają "nosków", mam wrażenie ze odstają mi z prawej strony :biggrin: Ogólnie towar dobrze wykonany jak na tą cenę

 

a nie mowilem, ze lepiej zmierzyc.. ;) to tak jak z kupowaniem kasku przez net, okulary naszczescie sa tansze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Są też ładne gogle dla okularników (mam je na zdjęciu w profilu jak go otworzycie). Szukałem chyba godzinę w necie stronki z której je zamówiłem ale poległem. Chyba sklep zlikwidowano albo co...

 

Nie ważne ... Napis na nich brzmi : Aviator Goggle by Leon Jeantet (model T2) - na zagramanicznych stronkach dostępne.. na polskich nie widziałem (ogólnie kiedyś było więcej gogli dla okularników.. a teraz szukaj wiatru w polu)

 

Jedyny minus to cena..... jak pamiętam to około 400 zeta kosztowały. Wg. mnie spoko gogle.

Pozdrawiam...

 

 

witaj - gogle o których mówisz są na stronce:

http://www.sklep.funt.pl/product_info.php?...&products_id=58

 

właśnie je zamówiłem i mam nadzieję, że będą OK bo cenka wysoka :D

ale cóż jak się nosi okularki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestowałem w Uvexa jet 100. Wygodniej niż w goglach. Poza tym przestawiłem się na kontakty. Większe pole widzenia... i fokle.....

 

No i powoli zbieram na operacje laserem... Ponoć teraz to tak szybko robią, że zaliczają to do zabiegu a nie operacji w sumie......

 

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powoli zbieram na operacje laserem... Ponoć teraz to tak szybko robią, że zaliczają to do zabiegu a nie operacji w sumie......

Pozdro...

No tak tylko podobno mozna robic 1 oko za 1 "operacja".

No i kolejna sprawa... jak dlugo nalezy to oko oszczedzac (komputer itp)?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko podobno mozna robic 1 oko za 1 "operacja".

No i kolejna sprawa... jak dlugo nalezy to oko oszczedzac (komputer itp)?

 

 

Tak było z pół roku temu. Teraz można robić 2 oczu naraz. Tak samo robią już wady do -10 a niedawno tylko było do -6. Po zabiegu dostajesz opatrunek z soczewki kontaktowej na parę dni.. chodzisz co jakiś czas na badania... Jeżeli chodzi o komputer to nie sądzę, żeby były jakieś przeciwwskazania. Wiem, że dają Ci "sztuczne łzy", oraz musisz oszczędzać się będąc na słońcu (najlepiej okulary przeciwsłoneczne). Do pełnej sprawności dochodzisz po paru dniach. Tyle z ulotek i ze stronek w necie... <-- możesz poszukać w googlach.. sporo tego jest.

 

Pewnikiem zanim uzbieram pełną sumkę, to technika pójdzie jeszcze bardziej do przodu... i może jeszcze coś lepszego wymyślą... Tak czy inaczej.. nie uśmiecha mi się noszenie cyngli do końca życia...

 

 

Pozdro..

Edytowane przez Priest666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...