Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gładkich dróg, winkli z których zawsze sie wychodzi, hamowań jak najmiej bo po co się spowalniać, widoków także tych na przyszłość, radosci z życia i wszystkiego czego oczekujecie od życia w tym nowym 2008 roku życze Wam i Waszym bliskim.

Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam

:bigrazz: :biggrin: :wink: :( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

mam nadzieje , że wszyscy godnie uczcili nadejscie 2008 i wyleczyli już zespól dnia wczorajszego. Teraz pozostaje nam czekac wczesnej wiosny i rozpoczęcia sezonu wiec moze wrocilibysmy do tematu jakiegos wspolnego spotkania vrocow? Pozdrowienia z Vrocka

Unek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przywitać Kolegów z elitarnego klubu VROC i poprosić o zgodę na przyłączenie się do was. Jestem świeżutkim użytkownikiem VN 900 classic. Uwielbiam go. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Z chęcią pogadam na temat tego modelu z innymi. Pozdrawiam w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem już tam mail i czekam na zwrotkę. Wielkie dzięki za miłe wstępne przyjęcie. :P Czy może planujecie Zlocik w tym roku gdzieś nad morzem w lecie? Z miłą chęcią pomógłbym conieco pozalatwiać w ramach wkupnego.

Pozdrawiam z nad morza! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przywitać Kolegów z elitarnego klubu VROC i poprosić o zgodę na przyłączenie się do was. Jestem świeżutkim użytkownikiem VN 900 classic. Uwielbiam go. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Z chęcią pogadam na temat tego modelu z innymi. Pozdrawiam w Nowym Roku!

hej, tez mam vn900classic....jestem szczesliwym posiadaczem od jakiegos 1,3 roku ;) ......pozdrawiam i witam wsrod VROCow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam szanowne grono vroc szucunek :banghead:

doczytałem sie na stronie kongresu Polskich klubów motocyklowych że mozna sie zarejestrować

może spróbójemy zarejestrować nasz VROC coby nikt sie nie czepiał do naszywek czy do do samego słowa CLUB , koledzy zza zachodniej granicy tak zrobili i mają swojego VULCANIERA VROC , poczatek roku nowy pomysł wiem że częsci z was to wcale sie nie spodoba i może mają racje ale kto pyta nie bładzi wiec może ktoś zapyta na stronie kongresu czy jest to wogule możliwe zrobił bym to sam ale mam ograniczony dostep do kompa wiec nie bede w stanie tego upilnować , ale najpierw prosze was szanowni koledze o opinie na ten mój lekko krzywy pomysł a może nie krzywy pies go tam wie

wiec jeszce raz prosze o opinie i piszcie co myślicie prosto z mostu bo co tak bedziecie owijać w bawełne heheheh

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanowne grono vroc szucunek :icon_mrgreen:

doczytałem sie na stronie kongresu Polskich klubów motocyklowych że mozna sie zarejestrować

może spróbójemy zarejestrować nasz VROC coby nikt sie nie czepiał do naszywek czy do do samego słowa CLUB , koledzy zza zachodniej granicy tak zrobili i mają swojego VULCANIERA VROC , poczatek roku nowy pomysł wiem że częsci z was to wcale sie nie spodoba i może mają racje ale kto pyta nie bładzi wiec może ktoś zapyta na stronie kongresu czy jest to wogule możliwe zrobił bym to sam ale mam ograniczony dostep do kompa wiec nie bede w stanie tego upilnować , ale najpierw prosze was szanowni koledze o opinie na ten mój lekko krzywy pomysł a może nie krzywy pies go tam wie

wiec jeszce raz prosze o opinie i piszcie co myślicie prosto z mostu bo co tak bedziecie owijać w bawełne heheheh

pozdrawiam

 

good idea, pozdr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje m sie, ze wracamy do dyskusji, która kiedys miała juz miejsce. Ja akurat jestem przeciwnikiem przekształcen vroc`a w klub bo tak na prawdę nie widzę korzyści jakie ta zmiana miała by dać. Teraz jesteśmy "stowarzyszeniem" ludzi , których łaczy pasja do motocykli i sympatia do marki.Mamy możliwość demokratycznego wypowiadania swoich poglądów, wspólnego pokonywania kilometrów czy wspierania się w różnych sytuacjach. Ubieranie tego w sztywne ramy klubu- a tak by być musiało , stworzenie statusu i tego typu pierdoły moim zdaniem są zagrożeniem dla tego własnie ducha "free riders". A co do czepialstwa: ja nigdy nie zostalem zaczepiony, ani nie byłem w takiej sytuacji z powodu znaczka vroc , czy barwy , którą mam na plecach na katanie. Owszem bywało ale z innych powodów, . I nie musiałem byc w żadnym klubie zeby liczyc na pomoc kolegów sytuacji knajpianej czy w realnej potrzebie na drodze. Powiem więcej nie raz pomagali mi ludzie po prostu lubiący to co ja.Czepianie sie kogos za to co ma na plecach a nie w glowie to dla mnie czyste buractwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...