Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nullek - pierwsza rzecz - czy Bumik w imieniu lub nazwisku niema polskich liter. druga rzecz - trzeba ustawic na serwerze, outlooku lub czym tam jeszcze odbiera poczte aby nie traktowal maila z vroc jako spam. nie pamietam ale chyb aharry mial taki porblem i wrzucilo mu to w spam. na szczescie nie skasowal. a jak nie to trzeba przeprowadzic rejestracje jeszcze raz. tylko pytanko czy tego pierwszego maila co sie dostaje prawie natychmiast dostal?? w razie czego wla na gg przeprowadzimy razem ta rejestracje i zobaczymy co tam jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy VN-owcy czeka mnie wymiana przedniej opony w moim Grzmocie i w związku z tym mam do Was pytanie.

Na jakich oponach Wy jeździcie,jakie osiągacie przebiegi ,jak opony te zachowują się w różnych warunkach drogowych itd.???

Chcę kupić oponę w cenie do 500zł, i myślę o Metzelerze Lasertec lub ME 880 Marathon ,ale nie wykluczam zakupu innej markowej opony.

Za wszystkie sugestie i odpowiedzi dziękuję :icon_mrgreen:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam marathon me880 - co prawda fornt zalozylem na tyl (bo akurat tak sie zlozylo hihihi) mamna niej przelatane 10 kkm i jeszcze jest do uzytku. Jazda turystyczna bez szalenstwach i palenia gumy. Na przodzie teraz mam tez metzelera i jestem z tych opon bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do opon słyszałem że najlepiej sprawują sie w vn dunlop exendra ale tylko tak słyszałem i niczego nie sugeruje też mnie to czeka ale dopiero po przyszłym sezonie mam nadzieje że dostane opony z białymi bokami za dobra cene heeh bo trza bedzie 2 odrazu zmienić , aha klaus kupiłem kanape w usa wyjdzie jakies 300 -350 zł cena jest dobra i sie nie zastanawiałem długo jak dojdzie dam znac , co do tarczy gadałem ze specem od żelastwa i stwierdził że nie bedzie żadnych problemów po wierceniu pod warunkiem że nie bedzie przegrzana podczas wiercenia bo robił już to z tarczami od samochodu i jest cool

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...