Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam Panie/Panowie,

z moją załogą z PT wybieramy się na trzydniowy wypad "gdzieś" od 15 sierpnia. w międzyczasie chcemy wpaść na jakiś zlot. podrzućcie jakiś fajny temat na ten okres. a może jakieś wspólne spotkanko.

dodam, że 15 jest dniem wolnym :)

pozdrawiam

hary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panie/Panowie,

z moją załogą z PT wybieramy się na trzydniowy wypad "gdzieś" od 15 sierpnia. w międzyczasie chcemy wpaść na jakiś zlot. podrzućcie jakiś fajny temat na ten okres. a może jakieś wspólne spotkanko.

dodam, że 15 jest dniem wolnym :bigrazz:

pozdrawiam

hary

 

Siemanio...Hary malo brakowalo a spotkalibysmy sie w Dabkowicach...u Stelmaszkow...ty wyjechales ja przyjechalem......apropos jak bedziesz przejezdzal przez wawe z ekipa to daj cyne sie gdzies spotkamy

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panie/Panowie,

z moją załogą z PT wybieramy się na trzydniowy wypad "gdzieś" od 15 sierpnia. w międzyczasie chcemy wpaść na jakiś zlot. podrzućcie jakiś fajny temat na ten okres. a może jakieś wspólne spotkanko.

dodam, że 15 jest dniem wolnym :banghead:

pozdrawiam

hary

Witaj może wpadniesz na motoparty w Bydgoszczy 15-17--2008 - Piecki- Brzoza - Bydgoszcz Pozdro Maryo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanio...Hary malo brakowalo a spotkalibysmy sie w Dabkowicach...u Stelmaszkow...ty wyjechales ja przyjechalem......apropos jak bedziesz przejezdzal przez wawe z ekipa to daj cyne sie gdzies spotkamy

pzdr

 

 

noooooooooooo, bardzo miło mieć wspólnych znajomych. szkoda, że się nie zazębiliśmy ... ale, co się odwlecze to wypijemy poźniej.

pozdrawiam

PS skąd znasz Stelmaszków?

 

Witaj może wpadniesz na motoparty w Bydgoszczy 15-17--2008 - Piecki- Brzoza - Bydgoszcz Pozdro Maryo

 

 

niezły pomysł, tylko gdzie dalej możemy pojechać? bo na zlot chcemy poświęcić jeden dzień/noc :icon_twisted:

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooooooooo, bardzo miło mieć wspólnych znajomych. szkoda, że się nie zazębiliśmy ... ale, co się odwlecze to wypijemy poźniej.

pozdrawiam

PS skąd znasz Stelmaszków?

 

a przez ostatnie 1,5 roku pracowalem razem z Edzią...

23.08 koles organizuje jakis zlocik w nieporecie pod wawka...moze wpadniecie? ma byc ciekawie...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów,

już wiem, że na pewno 15 wyjeżdżamy z ekipą do Bornego Sulinowa na wódeczkę :cool: , a w sobotę 16 przybywamy ma moto-party do Bydgoszczy :crossy: . Taki jest plan. Jak ktoś ma ochotę się spotkać, to zapraszam … :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów,

już wiem, że na pewno 15 wyjeżdżamy z ekipą do Bornego Sulinowa na wódeczkę ;) , a w sobotę 16 przybywamy ma moto-party do Bydgoszczy :) . Taki jest plan. Jak ktoś ma ochotę się spotkać, to zapraszam … :)

Ja mam ochotę się spotkac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ochotę się spotkac....

 

ok, niech stracę ... :icon_question:

 

 

w soborte bede w bornym sulinowie wiec do zobaczenia

 

 

to zajebiaszczo, ar2r, do zobaczenia ... :icon_biggrin:

 

W Bydgoszczy też zagoszczę więc pilnie "bujnym" okiem będę szukał VN-ów;)

 

koniecznie "skręć" sobie skrzydła vroc-a, dobrze rozpoznawalny znak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i już po. niestety nie dotarliśmy do Bornego - pogoda nas odstraszyła. trzy dni na zlocie - jak za starych czasów, i zlot jak za starych czasów :) . jedynym bólem była "dyska" do białego rana, na której nie zbrakło i numerasów rodem z remizy - żenada. No ... czasy się zmieniają … ale zlot rewelka, a jakby była pogoda to już byłby max.

PS… i trzeba przekazać organizatorom, że zespół mech powinni zapraszać bez wokalu …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...