Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuuuuu :) . Witam serdecznie i gratuluję sprzęta :) . Nie powinien stać w stajni :banghead: .

Lubliniec, powiadasz? A Cezseka znasz?

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuu :) . Witam serdecznie i gratuluję sprzęta :) . Nie powinien stać w stajni :banghead: .

Lubliniec, powiadasz? A Cezseka znasz?

pzdr

no ba! najpierw z jego żonką poznałysmy się na egazminie w tamtym roku, i tak od słowa do słowa, no i w sobotę polecieliśmy razem z Invaders Party koło Brynka, potem wspólna kawka - miło było i przyjemnie :(

 

a VN stoi w garażu bo mi mój facet nie pozwala narazie jeżdzić jego machiną ;) ale myślę że to kwestia czasu :devil:

Edytowane przez cathykgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam po długiej przerwie. chciałbym się skontaktować z właścicielem vn 2000. mam zamiar nabyć mastodonta w przyszłym roku. główny nacisk kładę na spalanie i własnosci jezdne. dzięki całej braci vrockowej za pomoc

Wreszcie sie kolega objawił :buttrock: Witaj ponownie wsród żywych- kilkakrotne proby kontaktu konczyly sie fiaskiem.Pozdro z Wroclawia i 3mam kciuki za nabycie mastodonta.

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff lektura była długa ale lekcje odrobiłem wiec automatycznie nasuwają sie pytania odnośnie gadżetów :)

-naszywki WWaldi (jak jeszcze są jeśli nie to poczekam na większe zamówienie) :)

- znaczek woitaq i tu pewnie identyczna sprawa :)

- skrzydelka w avatarze ar2r pewnie to bedzie najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,

 

Kto z szanownych Vroc wybiera sie do Łagowa (lubuskie) 4-6 lipca. Fajnie byloby stuknąć razem browarka więc ujawnijcie sie kto jedzie.

 

Ja jesli uklad gwiazd na to pozwoli :banghead: :banghead:

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...