Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tu nie chodzi o wielkosc tylko ze przejechalem sie GTR 1400 i jakos zatrybilo i jesli sie znajdzie jakis amator na mojego VN to chcialbym isc w tym kierunku a jasli nie to juz mam pare pomyslow aby z Sharka zrobic niezlego Dragona a w sumie czas jest ograniczony i mysle ze druga pocja wygra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie - pomóżcie mi w temacie oleju do mojego vn-a.

otóż: nie wiedząc czym był zalany wcześniej, wymieniłem olej na półsyntetyk (moto ma przejechane 10 000 mil) i przy zimnym (i tylko zimnym) silniku kultura pracy silnika jest na poziomie zero. słychać wszystko, począwszy od klawiatur skończywszy na łańcuchach. jak silnior się rozgrzeje (po około 3-5km) jak ręką odjął - wcześniej tego nie było. na nowym oleju zrobiłem jakieś 1000km, czy stanie się coś jak zamienię na full syntetyk ??? i co wynika z waszych ksiąg serwisowych, na jakim oleju najlepiej jeździć prawie nowym moto???

 

pozdrawiam i z góry dzięki :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hary zmieniłes na full syntetyk ale tej samej firmy?

 

 

nie... zmieniłem z bellreya (czy jak to się piszę) na castrola i jest bardzo ok!!!

 

... a w sobotę jedziemy na zlot do Koła... Paweł, może byś się przejechał ... no i wszyscy zainteresowani również :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam uszczeleczke w wiadomym miejscu....... ale myślę że na sobote się wyrobie jak by co będziemy w kontakcie.Masz jakiś plan spotkania?

 

 

Ps.Przetestowałem Motula 3000 i właśnie wracam na Castrola,Belray..niby super półsytetyk ale coś nie halo....spalanie większe,szelesty i tym podobne dzwięki,słyszałem że wulkany mają za małą pojemność oleju w stosunku do pojemności silnika(1500,1600) i dlatego są takie objawy z pracą silnika przy półsyntetyku.Syntetyku nie wleje bo po co schrzanić sobie 14letnie moto :banghead: z jakimś tam konkretnym przebiegiem ......podejrzewam.... :buttrock: więc tylko mineral :biggrin: , tyle moich wywodów pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam nadzieję, że spotkamy się (w szacownym gronie) na zlocie forumowiczów w Borkach ... i uwalimy jak na gentelmanów przystało :-).

 

 

Ok! mam juz w Borkach zarazerwowane miejsce do spania (podobno, o ile krasnal nie nawalił :buttrock: )

a jak sie spotkamy to chętnie dołącze do grona gentemenów ;) :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam nadzieję, że spotkamy się (w szacownym gronie) na zlocie forumowiczów w Borkach ... i uwalimy jak na gentelmanów przystało :-).

Krawaty, mam nadzieję, nieobowiązkowe ;) :buttrock:

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...