Skocz do zawartości

Marauder VZ800 - wolny wydech


keram22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich maruderów :buttrock:

Jestem calkiem nowy i zielony takze prosze nie denerwowac sie z powodu błachych pytan czasami:)

dziesiaj załozylem nowe wydechy do mojej marudy, i w zwiazku z tym mam pytanie.

Czy to normalne ze po załozeniu nowych wydechów motor lepiej jezdzi, i lepiej pracuje. Moze stare wydechy były przytkane. I jeszcze jedno przy odkrecaniu rur przy cylindrach nie bylo zadnej uszczelki przy wejsciu rury w cylinder czy tak powinno byc?

Jeszcze jedno czy pod bakiem filtr paliwa ma miec wlot skierowany na bok czy w dol.

Dzieki i zycze wszystkim wreszcie cieplej wiosny i szerokosci

Edytowane przez nowicjuszVZ800warmia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow,

pozwole sobie na odswizenie tematu wydechu, jak startujacy z przygoda motocyklowa jestem zielony z tematu i licze na wasze wsparcie :notworthy:

Kupile marude 800 na pustych wydechach (li hju czy jakos) i nie dosc ze "terkocza" to hucza jak cholera. Chcialbym z nich wydobyc wiecej basu i nieco je przytlumic. Gdzies ktos mi mowil zeby wbic w srodek perforowana rurke owinieta wata i powinno byc ok, wspomnial cos tez o regulacji mieszanki i gaznika po takiej operacji??

Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi

Pozdrawiam i do zobaczenia w trasie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow,

pozwole sobie na odswizenie tematu wydechu, jak startujacy z przygoda motocyklowa jestem zielony z tematu i licze na wasze wsparcie :notworthy:

Kupile marude 800 na pustych wydechach (li hju czy jakos) i nie dosc ze "terkocza" to hucza jak cholera. Chcialbym z nich wydobyc wiecej basu i nieco je przytlumic. Gdzies ktos mi mowil zeby wbic w srodek perforowana rurke owinieta wata i powinno byc ok, wspomnial cos tez o regulacji mieszanki i gaznika po takiej operacji??

Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi

Pozdrawiam i do zobaczenia w trasie :lalag:

 

Witam...

Bielsko-Biała ???

:-D

jeżeli tak to chętnie się z krajanem zobaczę i posłucham... wydeszków :-D

mój też miał podobno wcześniej pustaki...

ale poprzedni właściciel dawał je wytłumić... (jak dla mnie to zbyt cicho...)

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Bielsko-Biała ???

:-D

jeżeli tak to chętnie się z krajanem zobaczę i posłucham... wydeszków :-D

mój też miał podobno wcześniej pustaki...

ale poprzedni właściciel dawał je wytłumić... (jak dla mnie to zbyt cicho...)

 

No szanowny kolego z przyjemnoscia, chetnie bym posluchal rowniez! :lalag: i przy okazji porozmawial o paru szczegolach, bo nie mam zadnej referencji :lapad:

Wysylam na prv komorke, bede wdzieczny za zwrotnego esesmana. Jak bede latal w weekend (niestety tylko wtedy moge) na pewno sie odezwe.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No szanowny kolego z przyjemnoscia, chetnie bym posluchal rowniez! :lalag: i przy okazji porozmawial o paru szczegolach, bo nie mam zadnej referencji :lapad:

Wysylam na prv komorke, bede wdzieczny za zwrotnego esesmana. Jak bede latal w weekend (niestety tylko wtedy moge) na pewno sie odezwe.

Pozdrowienia

Witam wszystkich! Polecam holenderską stronke o marudach gdzie między innymi jest szczegółowa instrukcja o rozprawiczaniu :biggrin: wydechów w Marudzie. http://www.marauderranch.nl/main.html Zrobiłem w moim Desperadzie i powiem ze daje rade. Miłej lektury....

Edytowane przez desperatvz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Polecam holenderską stronke o marudach gdzie między innymi jest szczegółowa instrukcja o rozprawiczaniu :biggrin: wydechów w Marudzie. http://www.marauderranch.nl/main.html Zrobiłem w moim Desperadzie i powiem ze daje rade. Miłej lektury....

 

Dzieki przejrze chetnie, jednak problem polega na tym ze nie mam oryginalow zeby je rozprawiczyc (tzn mam ale nieuzyteczne na dzien dzisiejszy). Wobec tego zostaje mi jedynie wygluszyc te ktore mam obecnie zalozone. A jak to zrobic... to juz inna kwestia :bigrazz:

 

Stronka ok, wyglada na profesjonalna, ale ja po holendersku nie bardzo.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wyjmowałem środki z 2000r brzmi lepiej niz orginał i to mi wystarcza , tylko się zastanawiam co jest z tą regulacją podciśnienia w gaźnikach czytam i już kturyś raz piszecie że niechcą się podiąć regulacji w marudzie ja przejeździłem sezon było ok ale w tym roku postanowiłem to sprawdzić podjechałem do mechaniora i niemjał żadnych problemów co by moto zostawić bo jeszcze chciałem wyregulować zawory i teraz się głęboko zastanawiam czy on to dobrze zrobił kiedy nawet w serwisie nie chcą się tego podjąść ale maszyna sprawujesią ok po wszystkich regulacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjmowałem środki z 2000r brzmi lepiej niz orginał i to mi wystarcza , tylko się zastanawiam co jest z tą regulacją podciśnienia w gaźnikach czytam i już kturyś raz piszecie że niechcą się podiąć regulacji w marudzie ja przejeździłem sezon było ok ale w tym roku postanowiłem to sprawdzić podjechałem do mechaniora i niemjał żadnych problemów co by moto zostawić bo jeszcze chciałem wyregulować zawory i teraz się głęboko zastanawiam czy on to dobrze zrobił kiedy nawet w serwisie nie chcą się tego podjąść ale maszyna sprawuje się ok po wszystkich regulacjach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Czy ktoś ma zamontowane takie rurki http://moto.allegro....2165785967.html .Zastanawiam sie nad nimi pytam jaki dziwiek i czy chromy sie trzymają i ostatnie czy sie opłaca

 

Kumpel mial "podobne" w wirazce i ok grały jak za ta kase. ale cos z osiagami nie szlo nawet po regulacjach, ostatecznie kupisl jakies uzywne rury cobry dedykowane i ladnie juz silnik pracowal (po regulacji oczywiscie).

Poszukaj jakis uzywek na aledrogo dedykowanych do marudy, pewnie taniej wyjdzie niz zamienniki, regulacje i ew zmiana na inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...