Skocz do zawartości

Wspinaczka zimową porą... w Wawie


JoasiaDH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Ja też chciałam wszystkim podziękowac, a w szczególności Joasi za wspaniała asekuracje.

A jeśli chodzi o kolejne "spotkanie na szczycie" to bardzo chętnie, ale jeśli można to wolałabym piątek ( sobota - pracuję).

 

Mam nadzieje, że bedzie nas jeszcze wiecej. Naprawde polecam :biggrin:

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, ostatni gamoń ze wsi, nie stawiłem się ;)

Postaram się następnym razem. Proponuję piątek wieczorem ;)

Tomek.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wracam ze swoje świata do Was, czyli chowam kredki i farbki na chwilkę :)

Dziękuję za przybycie, Tomek nagana do dzienniczka!

Jeszcze dziś czuję rączki od wdrapywania się.

Jak rozmawialiśmy w piątek, tym razem mamy chrapkę na ściankę na Obozowej, Vittorio zapodał szczegóły.

Obawiam się, że kolejne spotkanie odbędzie się beze mnie, ponieważ zamierzam wylądować w piątkową noc w Giżycku na zlocie słoni, a jak nie słonie to i tak :lalag: będzie. Ale życie pokarze czy tak się stanie, więc jeszcze nie mówię nie. Umawiajcie się wstępnie beze mnie, ja w czwartek dam sygnał czy dołącze.

Vittorio, masz za zadanie zlokalizowanie piwodajni lub żarłodajni w tych okolicach, after skauting jest to wskazane :flesje:

Ja tu jeszcze wrócę :)

Idę zastępczo maziać się w glinie.

Pozdrawiam,

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, widzę że na poważnie potraktowano Obozową i słusznie :) Jestem jak najbardziej za, bez sprzeciwu. Mogę dołączyć po 19.00 niestety wcześniej, po sąsiedzku w sali mam, hm...trening. Jednakże obiecane, wskazane, tak więc będę. Ustalcie godzinkę, najwyżej trochę się spóźnię. :)

 

Asiu, rzuć sztalugi, glinę, słonie....i przyjedź na moto do OSiR-u. Bez ciebie ani rusz :)

 

pozdróweczka. Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? W piątek ścianka przy Obozowej?

O której się spotykamy?

Buziaki dla ściankowych niewiast ;)

Tomek, prawie jak komandos.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że piątek został przyjęty przez aklamację (brak sprzeciwu traktujemy jako zgodę). Miejsce jest znane. Została do ustalenia godzina: proponuję 18:30 (coby umożliwić wszystkim zapracowanym dotarcie z odległych zakątków stolycy) przy wejściu do hali, hę?

Jak zasugerowała Joasia, po długiej i wyczerpującej wspinaczce wskazane jest uzupełnienie poziomu elektrolitów w organizmie :icon_rolleyes: :lalag:. Niestety nie mam rozeznania gdzie w tamtych okolicach można coś zatankować i/lub opierdzielić coś na ciepło... Wspólnie coś wymyślimy. Przybywajcie!

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że podczas pierwszej edycji wspinaczkowania zabawa była przednia, a do tego moje obuwie specjalistyczne typu "trampek" sprawiło się całkiem nieźle, postaram się stawić i tym razem :buttrock:. Jak najbardziej jestem za terminem piątek g. 18:30.

 

Jak zasugerowała Joasia, po długiej i wyczerpującej wspinaczce wskazane jest uzupełnienie poziomu elektrolitów w organizmie :icon_evil: :). Niestety nie mam rozeznania gdzie w tamtych okolicach można coś zatankować i/lub opierdzielić coś na ciepło... Wspólnie coś wymyślimy. Przybywajcie!

 

Rozumiem, że mam skorzystać z komunikacji miejskiej i autko zostawić w garażu :buttrock:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super :crossy:

Spławik dostaje wzrokową pochwałę, za podjęcie wyzwań i wywindowanie się ponad linię bezpieczeństwa całym sobą :) nie raz i nie dwa. Ze cztery razy...

Dorocie, Asi Najkochańszej, Viktorowi i Pawłowi, dziękuję za przemiłe towarzystwo.

Buziaki.

Tomek, prawie komandos.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety!

 

Pszczoła była, ale się spóźniła, siedziała cichutko na ławeczce i obserwowała wspinających się.... :)

 

Na moje pytania, co do przebywających w danej chwili motonitów pod ścianką ,słyszałam przeczące odpowiedzi. Kurcze...to na pewno miała być Obozowa?

 

Myślałam, że poznam podobiznę "prawie komandosa", ale chyba oczka mi bielmem zaszły ze zmęczenia po treningu, bo nie mogłam go dostrzec w ciżbie..... Dobra, na drugi raz transparent i będzie OK :biggrin:

 

Ponieważ uparta ze mnie dusza, i jak mówię A to również i Z, dlatego zapisałam się na 1 lekcję z instrukturem w tym tygodniu...a co sobie będę żałować....Babcia też :biggrin:

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie....z niesłabnącą nadzieją, że jednak Was oblookam :crossy:

 

Aga

 

 

PS. Jeżeli będzie to kolejny piątek ,to przyjdę z biała bronią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystojniak w zółtej koszulce klubowej z napisem:

Stowarzyszenie rock'n'rolla sportowego RUK-CUK Polska

+ zarośnięty ryj z rozczochranymi pekaesami, uwodzicielskie spojżenie, trampki z markietu.

To byłem ja, Tomek, prawie komandos.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he Tomku :(

 

A to dobrze się składa, ponieważ ja miałam na sobie czarną koszulkę z jaskrawym, żółtym napisem:

 

4fun Dance grupa taneczna :P

 

Napis szalenie mylący, biorąc pod uwagę, że schodzę z treningu kung fu, ale do 4fun, tudzież chadzam, a jak!

 

W końcu wszystko jest pod nosem. Cały przekrój sekcji do wypróbowania swoich umiejętności :)

 

Do następnego- uwaga na koszulkę ,gdybym się spóźniła, bardzo Was proszę!

 

Pozdróweczka. Pszczola35 (prościej Aga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...