Skocz do zawartości

Opinie o firmie Irek-motocykle i CBR 900 RR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zai nteresowała mnie oferta Hondy CBR 900 RR z firmy Irek-motocykle z Kutna. poniżej zamieszczam link do strony. Miał ktoś z nimi już jakieś doświadczenia, i/lub oglądał podan motocykl??

Bo sądząc po zdjęciach motocykl jest w bdb stanie.

http://www.irek-motocykle.pl/Details.aspx?vehicleid=66

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, Pozdr

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty tak w ogole to rzeczywiscie chcesz kupic moto?! Raz wyskakujesz z 954 teraz ze zwykla 900RR (spora rozbieznosc) to znowu z jeszcze innym sprzetem... Odnosze wrazenie ze motorki o ktorych piszesz pozostaja jedynie w sferze Twoich morzen ktorych realizacja przez Ciebie nie bedzie mozliwa w najblizszym czasie... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty tak w ogole to rzeczywiscie chcesz kupic moto?! Raz wyskakujesz z 954 teraz ze zwykla 900RR (spora rozbieznosc) to znowu z jeszcze innym sprzetem... Odnosze wrazenie ze motorki o ktorych piszesz pozostaja jedynie w sferze Twoich morzen ktorych realizacja przez Ciebie nie bedzie mozliwa w najblizszym czasie... :icon_mrgreen:

 

Pożyjemy zobaczymy, niewiem czym sie kierowałeś pisząc tego posta. Może niezauważyłeś ale wszystkie zapytania krąża wokół fireblade'a, a życie pokaże co się wybierze w zależnośći od stosunku jakości do ceny. Sfera marzen... hmmm niebardzo. Gdyż jak narazie nie pracuje w PL. Pozdrawiam

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl na fotce wygląda w porządku, nie jestem tylko pewny co do tego, czy to rzeczywiście oryginalne malowanie... Po innych motocyklach widać, że panowie lubią trochę ściemnić w opisie, zerknijcie np na tą f4 http://www.irek-motocykle.pl/Details.aspx?vehicleid=58 - po niej od razu widać, że byla malowana co najmniej o jeden raz więcej, niż w fabryce :crossy: Tak więc podchodziłbym z pewną rezerwą, bo nie wiadomo jak bardzo popuszczają wodze fantazji mówiąc o stanie swoich motocykli :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak, kazdy sprzedajacy musi troszke pokitowac by wyrwac wiecej grosza.

Wszystko i tak wychodzi w praniu.

 

:icon_mrgreen: :crossy:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poszukać czegoś na Wyspach? Wiele osób tłucze się tam specjalnie za sprzetem, a Ty to masz pod ręką

 

W Eire ceny motocykli sie biorą chyba z kosmosu więc niema co tu szukać i do tego większość zaniedbana. Druga sprawa to brak czasu i trzecia to transport. Wiec jak narazie olałem szukanie w PL wysłałem zamówienie na 929 z niemec do zaufanego kolesia z mojego miasta, cena moze niebedzie super okazyjna ale moto scaga tylko w idealnym stanie. Wiec olac ich. Dzieki za odp Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zai nteresowała mnie oferta Hondy CBR 900 RR z firmy Irek-motocykle z Kutna. poniżej zamieszczam link do strony. Miał ktoś z nimi już jakieś doświadczenia, i/lub oglądał podan motocykl??

Bo sądząc po zdjęciach motocykl jest w bdb stanie.

http://www.irek-motocykle.pl/Details.aspx?vehicleid=66

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, Pozdr

Ja mam blisko do Kutna,więc mogę zerknąć na ten motorek.W Listopadzie byłem u nich to jeszcze nic nie mieli ze sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...