Skocz do zawartości

nowy pasjonat KMX 125


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i gorąco pozdrawiam, od miesiąca jestem szczęśliwym właścicielem KMX 125, przeczytałem całą dostępna historię tego forum i wiele się nauczyłem. Swoje Kawasaki nabyłem jako pierwszy motor od ok 15 lat, jestem z niego bardzo zadowolony ale powoli wkradają się pewne wątpliwości. Mój model ma 5 biegów lub tylko tyle jest sprawnych, 6-tka nie wchodzi a i trudno znależć czasami luzik. Rozpędza się na maxa do 100 km/h i prawie zamyka obrotomierz na niższych biegach, więc chyba jest odblokowany? Bo jak inaczej mogę sprawdzić czy jest odblokowany? Moj motorek ma około 17 tys przebiegu i jest z 1999 roku.

Nie posiadam zadnej dokumentacji technicznej czy ktoś jest w stanie mi cos przesłać, będę bardzo wdzięczny za wszelka formę pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i gorąco pozdrawiam, od miesiąca jestem szczęśliwym właścicielem KMX 125, przeczytałem całą dostępna historię tego forum i wiele się nauczyłem. Swoje Kawasaki nabyłem jako pierwszy motor od ok 15 lat, jestem z niego bardzo zadowolony ale powoli wkradają się pewne wątpliwości. Mój model ma 5 biegów lub tylko tyle jest sprawnych, 6-tka nie wchodzi a i trudno znależć czasami luzik. Rozpędza się na maxa do 100 km/h i prawie zamyka obrotomierz na niższych biegach, więc chyba jest odblokowany? Bo jak inaczej mogę sprawdzić czy jest odblokowany? Moj motorek ma około 17 tys przebiegu i jest z 1999 roku.

Nie posiadam zadnej dokumentacji technicznej czy ktoś jest w stanie mi cos przesłać, będę bardzo wdzięczny za wszelka formę pomocy.

 

Teraz jest zima wiec chyba pewno je jezdzisz tak dużo to powinieneś zrobić 6 bieg(jesli nie za bardzo sie znasz,to poproś kogoś kto mógłby ci pomóc to naprawić) bo przecież bez szóstego biegu do nie bardzo tak jeżdzic,a skoro kreci na maxa to powinien byc odblokowany moze zebatki masz na moc i przez to idzie ci tylko tyle. Ale zrób 6 bieg to już bedziesz miał różnice :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje niedawno nabytego sprzetu :bigrazz:

Jak masz to zapodaj jakies fotki i zdradz nam,ile za niego zaplaciles :wink:

Zycze udanych wszystkich sezonow,wielu ciekawych tras,gumowych dzew i zawsze pelnego baku :bigrazz:

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a jakie masz przelozenia?

 

GRATULACJE WŁASCIWEGO ZAKUPU :clap:

 

Dzięki, przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale... ;)

Nie sprawdzałem jakie mam przełożenie, rozumiem że trzeba policzyć zęby na zębatkach?

Tak czy inaczej 6 bieg nie wchodzi, musze jechać do mechanika i tyle, jak najszybciej bo idzie wiosna.

 

Pozdro i przyczepności .

 

Gratuluje niedawno nabytego sprzetu :clap:

Jak masz to zapodaj jakies fotki i zdradz nam,ile za niego zaplaciles :wink:

Zycze udanych wszystkich sezonow,wielu ciekawych tras,gumowych dzew i zawsze pelnego baku :banghead:

Pozdrawiam :(

 

 

Dzięki, dałem 4700, stan wydawał mi się idealny ( i chyba jest oprócz 6 biegu), brak wycieków, pali od kopa, tylko lekie zacięcie na jedynce przy 8000 obr / min.

A jak dodać fotkę? bo już sporo na trzaskałem.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...