Skocz do zawartości

Sakwy, kufry, itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Podepnę się troche do tematu... Moje sakwy są już trochę zmęczone życiem tj. straciły czarny kolor trochę wyblakły- w porównaniu z pasem i wałkiem. Czym je przesmarować aby "wrócił czarny kolor"

 

PS. moje sakwy są od "sako" i nic się z nimi nie dzieje tylko kolor troche "uciekł" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie gościowi reklamę a co mi tam ... mieszka na obrzeżach Sochaczewa, trafić nie jest bardzo prosto ale osobiście odebrać można towar. Kupiłem od niego sakwy do mojego XVS650A i powiem że kolejne większe też u niego kupię. Nie wiem czy jest drogi bo na sprzęcie nie oszczędzam :biggrin: Na czym innym owszem :icon_razz:

Pas na bak zrobił z ćwiekami jakby guzami (nie wiem jak sie toto zwie:)) No i najważniejsze .... to motocyklista :icon_razz: I luzak :icon_razz:

 

Jak możesz to zapodaj nam zdjęcia sakw tych z allegro, ciekaw jestem jak się prezentują na motocyklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to zapodaj nam zdjęcia sakw tych z allegro, ciekaw jestem jak się prezentują na motocyklu

A pewnie pewnie :)

Sorry za syf w garażu ;)

foto 1

foto 2

foto 3

foto 4

foto 5

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cześć koledzy w temacie sakw polecam firmę YANKEE z łodzi wyrób rewelka tarbor niech się chowa,swego czasu też brali od nich lecz przycinali za dużo i wychodziło drogo. klijent sam jeździ na zaje fajnym HD i ma pojęcie o potrzebach i zrobi wszystko co wymyślicie . gość nie ma strony bo zjeżdża do niego wiara z całej Polski wiecie co robi poczta pantoflowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się troche do tematu... Moje sakwy są już trochę zmęczone życiem tj. straciły czarny kolor trochę wyblakły- w porównaniu z pasem i wałkiem. Czym je przesmarować aby "wrócił czarny kolor"

 

PS. moje sakwy są od "sako" i nic się z nimi nie dzieje tylko kolor troche "uciekł" :bigrazz:

Ja pastuje najzwyklejsza czarną pasta do butow...nie czyms z gąbka na koncu ,ale taka co sie naklada przy pomocy szczoteczki,nakladam sporo wszedzie czekam ok 15 min i potem polerka...Jak masz ćwieki to po wszystkim przetrzyj je sucha szmatką.Swieca jak nowe...Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pastuje najzwyklejsza czarną pasta do butow...nie czyms z gąbka na koncu ,ale taka co sie naklada przy pomocy szczoteczki,nakladam sporo wszedzie czekam ok 15 min i potem polerka...Jak masz ćwieki to po wszystkim przetrzyj je sucha szmatką.Swieca jak nowe...Pozdro.

 

Pasta Kiwi wnet sakwy motka ozywi :notworthy:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, przy okazji MBS na Torwarze odebrałem wcześniej zamówione sakwy z firmy WEST STAR z Trzebini.

http://www.west-star.biz.test.strefa.pl/we...ar_2/index.html

Szczerze polecam ich wyroby.

Wysoka jakość materiałów i wykonania. Kompetentna obsługa.

Bez problemu wprowadzili, wymyślone przeze mnie modyfikacje.

Ceny nie należą do niskich, ale warto było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kupiłeś w kolorze blue? Prezentują się dobrze, ciekawy kształt :)

Chciałem pomarańczowe, ale nie mieli, więc zmuszony byłem kupić czarne :)

Kształt jak kształt ale tylna ściana i spód sakwy wzmocniony blachą. W komplecie worek z nieprzemakalnego materiału do wnętrza, zamek na kluczyk, szwy wykończone dodatkowym obszyciem uszczelniającym, no i skóra naprawdę gruba dająca duże szanse na utrzymanie kształtu przez długi okres eksploatacji.

Link do strony głównej daje mozliwość wejścia w poszczególne produkty.

Ja kupiłem sakwy Nebraska.

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...