Skocz do zawartości

thor force vs evs vs inne ochraniacze kolanowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupic jakies ochraniacze kolanowe, kolega ma thora force i wyglada to bardzo fajnie, ponoc sa tez wygodne i praktyczne, z kolei slyszalem ze evs to klasa sama dla siebie i warto wydac 400 pln wiecej niz za thora. Nie mysle o zakupie evs za 1300 za sztuke ale te za 900 za pare to jeszcze przelkne, pytanie czy warto, a moze ktos ma jakies doswiadczenia z innymi ochraniaczami. Moj najwiekszy problem polega na tym ze kolana mam dosc szerokie i standardowe ochraniacze wiekszosci firm mi po prostu nie pasuja. Dzieki za ewentualna pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam dylemat. Postawiłem jednak na jakość. Najpierw kupiłem jednego EVS web a teraz biorę drugiego. Moim zdaniem na zdrowiu nie należy oszczędzać.

Takie ochraniacze posłużą Ci na kilka lat min 2-3. Jak podzielisz tą kase przez ten okres to wcale nie wychodzą takie duże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Strzalek tez kupić te co ty ale zniechecił mnie do tego ten temat na forum przeczytaj cały:

http://www.motox.com.pl/forum/viewtopic.php?t=366

 

A jak sprawuja się u ciebie?

Całkiem nie źle. Bardzo pomagają mi w jeździe. Najbardziej czuje ich pomoc w terenie podczas podparć lub wypychania motocykla np z błota. Wiem , że mxroolowi pękła, wszystko czasem się psuje. U innych też sprawują się całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie ochraniacze dla siebie i kolegi w USA. Jeszcze w nich nie jeździłem, ale porównując do moich starych polisportów to niebo a ziemia. Jakość wykonania jest rewelacyjna. Nie krępują ruchów, a wyczuwalnie stabilizują kolano. Kolega dodatkowo będzie jeździł w nich na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...