Skocz do zawartości

BUTY SIDI- Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam dojechac?

 

Z Wołomina to lepiej na Bema, masz bliżej. A na Piaseczno to jedziesz Marszałkowską, potem Puławską w strone Ursynowa i cały czas prosto, jak miniesz Auchan będzie wiadukt stary rozwalony, jak go miniesz po lewej stronie masz Polandposition i Salon Mercedasa. Na światłach skręcach w lewo i potem jeszcze raz w lewo i jesteś :) Chyba :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wołomina to lepiej na Bema, masz bliżej. A na Piaseczno to jedziesz Marszałkowską, potem Puławską w strone Ursynowa i cały czas prosto, jak miniesz Auchan będzie wiadukt stary rozwalony, jak go miniesz po lewej stronie masz Polandposition i Salon Mercedasa. Na światłach skręcach w lewo i potem jeszcze raz w lewo i jesteś :) Chyba :notworthy:

 

 

Pracuje w Warszawie wiec nie ma znaczenie dla mnie odleglosc:) A z tego co mowisz to nawet nie mam tak daleko bo pracuje w okolicach walu miedzeszynskiego i pojade sobie trasa siekierkowska...

dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bema masz Sidiki, w Boldorze, ale teraz już to aż do Ożarowa, w Motostylu na Targowej też masz coś do wybrania ewentualnie do ściągnięcia. Jeśli zamierzasz kupic to proponuję poczekać do wiosny, a napewno do Targów , powinno sie trochę obniżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz kupic sidi to pojedz do sklepu przymierzyc i jak znajdziesz rozmiar to zamow na allegro od goscia Andykomorka - bedzie taniej!!

 

No wlasnie po to musze szukam sklepu zeby przymierzyc i kupic z tajnego źródła:P

kto wie jaki jest rozmiar wkladki w Sidi o numerze 44??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna Andykomorka, jedz do Tarboru ul Kijowska, na przeciwko dworca Wschodniego, w slynnym "mrowkowcu" - taki dlugi blok i niewysoki,masz B-2 za 550 i Vertigo za 750 po mocnym targowaniu, Corsa tez jest itd, obnizaja tak mniej wiecej 20% na tych butach, kazdy kolor, chyba ze Twoje tajne zrodlo jest tansze. Ktorys raz to pisze, ale wystarczylo poszukac :clap: Wkladka w Sidi jest troche zawyzona tzn moja dlugosc stopy to 28 cm i one byly baaardzo akurat, zeby nie powiedziec ze ciasne, ale one sie powinny rozciagnac.

Edytowane przez Maniek6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIDI widziałem w Tarborze na Kijowskiej 11 (bardzo blisko Moto Stylu) - chociaż głowy nie dam, że jest tam pełen asortyment

 

 

Spoko...w Tarborze są SIDI i teraz robiątam super ceny... Forumowy Jako qpił Sidi Vertigo za 750 pln... To super cena za te botki...

Ja w Tarborze za Sidi B2 płaciłem 700 pln. Mają tam dość dużą rozmiarówkę Sidików...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest jak napisal Mar_Cin i Maniek6r - w tamtym tygodniu kupiłem Sidi Vertigo za 750 zeta , a na allegro znalazłem najtaniej za 795 (AndyKomórka) nie ma co kombinowac tylko trzeba jechac do Tarboru na Kijowska :notworthy:

Edytowane przez Jako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę proszę nie wiedziałem, że w tarborze wzieli się za nie swoje rzeczy. To dobrze, niedługo to tych miejsc będzie jak grzybów po deszczu. Dzięki, że powiedzieliście bo też zamierzam kupić Sidi i szukam jak najlepszej ceny. Trzeba odwiedzić Tarbor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...