Skocz do zawartości

Spodnie tekstylne i ślizgi na kolana- wykonalne?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Tak się zastanawiam czy da radę przymocować jakoś ślizgi na kolana do spodni tekstylnych?

Chciałbym takie dokupić i zamontować :)

 

Spodnie mam takie:

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=16883

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że można by przymocować ślizgi za pomocą rzepów np. takie ślizgi http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=1463

Wiem, że na rzepy tylko problem leży w tym jak te łaty przymocować z rzepami przyszyć :)

Rozprucie spodni nie wchodzi w grę...

Myślałem, żeby wyjąć ochraniacz na kolana i przyszyć to maszyną do szycia taką ręczną, która wyglądem przypomina prostownicę do włosów :cool:

Kolejny problem znowu jest taki, że warstwa na kolanach jest gruba i maszyna może nie dać rady :wink:

 

@Wiertara, a znasz go może?

Zrobiłby wtedy jakieś zdjęcia jak on to przymocował (łaty+rzepy) :notworthy:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ~!!!

 

Jesli panowie szukacie spodni tekstylnych ze slizgami to NITRO ma takie spodnie, jest to model NP-30 naprawde sa bardzo dobrze wykonane długi i krutki zamek porządny materiał i podpinka .

 

Jakby ktos miał ochote ogladnąc lub przymierzyc zapraszam do wrocławia do sklepu MOTORBIKER

 

WWW.MOTORBIKER.PL

 

WWW.MOTORBIKER.PL

 

PANOWIE SĄ SPODNIE TEKSTYLNE ZE SLIZGACZAMI NITRO NP-30 MAM JE NA SKLEPIE (BARDZO PORZĄDNE I DOBRZE WYKONANE )

 

ZAPRASZAM NA PRZYMIARKE :cool:

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ~!!!

 

Jesli panowie szukacie spodni tekstylnych ze slizgami to NITRO ma takie spodnie, jest to model NP-30 naprawde sa bardzo dobrze wykonane długi i krutki zamek porządny materiał i podpinka .

 

Jakby ktos miał ochote ogladnąc lub przymierzyc zapraszam do wrocławia do sklepu MOTORBIKER

Jeśli je sprzedajesz to się nie dziwię, że je polecasz i zachwalasz :icon_rolleyes:

To jakie są naprawdę wyjdzie w testach użytkowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

widziałem nawet przeciwdeszczówki ze ślizgami więc chyba no problem

http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...ment&id_ass=268

pozdr

 

Ta przeciwdeszczowka nie ma slizgow tylko otwory przez ktore "wygladaja" slizgi ktore sa przy kombi :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...