Skocz do zawartości

POMOCY


ADID
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Kolejny problem z moja kataną. :icon_mrgreen::(:bigrazz: Zrobiłem to ssanie i odpala jako tako ale teraz jak sie jeżdzi to tak co 3-4km czeba stanąć bo skuter nie chce jechać.(kiedyś też tak było ale jakoś przestało się tak robić to było dobrze). Nie wiecie czego to może być wina??

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on nie zdycha całkowicie :banghead: (jak sie jeździ to wpewnym momecie zwalnia i sie muli niby sie rozpędzia ale powoli potem znowu zwalnia). A co do świecy to przepala dobrze ale wymienie ją zobaczymy może pomoże :icon_question: dzieki

Edytowane przez ADID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem mam aprilia rs 50cm 98r jest po remoncie (nowy tlok ,szlif cylindr,a tarcze sprzeglowe, czyszczony tlumnik, nowa swieca ) i jak jest zimny to strasznie ciezko wchodzi na obroty znaczy odpala ale jak nei dam gazu to zdycha a jak dam za duzo to tez zdechnie pomeczy sie tak z 30s i juz jest dobrze.(po odpaleniu trzyma 2obr/min i ani troche wiecej ani mniej ) jestem w trakcie docierania 140km najwiecej wkrecilem silnik na 7tys.obr/min to sporadycznie przez pierwsze 100km nie wiecej niz 6 obr/min i caly czas dolewalem oleju do paliwa wiec jest mala moliwosc zatarcia jaka jest przyczyna tego slabego odpalania ?????? dodam jeszcze ze jak motor stoi w ciplym garazu to pali dobrze a jam na zimnym do zle ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem mam aprilia rs 50cm 98r jest po remoncie (nowy tlok ,szlif cylindr,a tarcze sprzeglowe, czyszczony tlumnik, nowa swieca ) i jak jest zimny to strasznie ciezko wchodzi na obroty znaczy odpala ale jak nei dam gazu to zdycha a jak dam za duzo to tez zdechnie pomeczy sie tak z 30s i juz jest dobrze.(po odpaleniu trzyma 2obr/min i ani troche wiecej ani mniej ) jestem w trakcie docierania 140km najwiecej wkrecilem silnik na 7tys.obr/min to sporadycznie przez pierwsze 100km nie wiecej niz 6 obr/min i caly czas dolewalem oleju do paliwa wiec jest mala moliwosc zatarcia jaka jest przyczyna tego slabego odpalania ?????? dodam jeszcze ze jak motor stoi w ciplym garazu to pali dobrze a jam na zimnym do zle ;/

 

Używasz ssania? Działa poprawnie? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywam ssania to znaczy odpalam na ssaniu i po odpaleniu odrazu je wylanczam po wylaczeniu zaczyna sie dusic, jest to blad moto powinno sie rozgrzewac na ssaniu????????????

 

ssanie wyłączasz jak moto będzie w stanie utrzymywać wolne obroty(złapie temperaturę), nigdy zaraz po odpaleniu na zimnym . i nie dodawaj gazu zadużo gazu na zimnym silniku

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...