Skocz do zawartości

GSX 750 R czy R1 czy moze coś innego


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Mam problem co wybrać:):):)Ogólnie to juz jestem przekonany do suzuki mozna katowac i katowac ale to był olejak:):):) :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_mrgreen: nic go nierobiło.Zastanawiam sie nad rocznikiem 2002/2004.Co sie lepiej prowadzi GsxR 750 czy R1 ???Co leprze do osterj jazdy nie tylko po ulicach ale ewolucji:)???

 

Zaprasz do boraska :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co leprze do osterj jazdy nie tylko po ulicach ale ewolucji:)???

 

Siemka !

 

Najlepiej nacked czyli golas.

 

Ten szpagat o ktorym mowisz jest raczej nie do zrealizowania. Do szybkiej jazdy z owiewkami przy stuntach i pierwszym bledzie, ktoras z owiewek idzie sie kopcic.

 

pozdrawiam

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden z tych motocykli nie nadaje się do stuntu bez dokonania odpowiednich modyfikacji a r1 to już porażka. Jeśli chces ambitniej śmigać na kole to kupuj 929,954, 636, f4i a jesli chodzi ci aby tylko od czasu do czasu smignąć na 1 kole. to gsxr i r1 beda jak najbardziej odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Najlepiej nacked czyli golas.

 

Fajnie wszystkich uświadamiasz i w ogóle pomocny jesteś. Ale pisze się Naked :buttrock:

A zwróć zresztą uwagę czy większość stunterów jeździ na sportach czy na nakedach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Mam problem co wybrać:biggrin::):)Ogólnie to juz jestem przekonany do suzuki mozna katowac i katowac ale to był olejak:):crossy::) :banghead: :banghead: :banghead: nic go nierobiło.Zastanawiam sie nad rocznikiem 2002/2004.Co sie lepiej prowadzi GsxR 750 czy R1 ???Co leprze do osterj jazdy nie tylko po ulicach ale ewolucji:)???

 

Zaprasz do boraska :):):)

CZESC A CO Z zx10r W SWOJEJ KLASIE MA NAJLEPRZE CHAMULCE A OSIAGI TAKIE SAME JAK KONKURENCJA 174KM I NAPEWNO BEDZIE LEPRZA OD GSXR 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Wszyscy w borsku katuja gsxr :notworthy::):biggrin: hihi,owiewki bede ściągał napewno:) naked: to raczej nie:(nierobi mnie za bardzo.Jak jest wogole z pałowaniem tak przez cały dzień około 8 godzin:) caly weekend .Yamaha to zniesie :icon_biggrin: ;) ;) ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wszystkich uświadamiasz i w ogóle pomocny jesteś. Ale pisze się Naked ;)

A zwróć zresztą uwagę czy większość stunterów jeździ na sportach czy na nakedach.

 

 

Z pisownia masz racje !

 

Co do doboru Moto do stuntow to jest roznie. Kazdy urzywa tej marki ktora go sponsoruje. Tak jak podalem Pfeifer na BMW, Reiner Schwarz Buel i Harleye ktorych ma pare i kazdego na kolo stawia bez wzgledu na rozstaw osi. Trudno wiec mowic o non plus ultra jezeli chodzi o typowe moto do stuntu. Decyduja chyba wlasne upodobania, przywiazanie do marki i duzo innych.

 

pozdrawiam

 

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pisownia masz racje !

 

Co do doboru Moto do stuntow to jest roznie. Kazdy urzywa tej marki ktora go sponsoruje. Tak jak podalem Pfeifer na BMW, Reiner Schwarz Buel i Harleye ktorych ma pare i kazdego na kolo stawia bez wzgledu na rozstaw osi. Trudno wiec mowic o non plus ultra jezeli chodzi o typowe moto do stuntu. Decyduja chyba wlasne upodobania, przywiazanie do marki i duzo innych.

 

pozdrawiam

 

:icon_razz:

 

Mówimy o stuncie, nie stawianiu na koło.

Widziałeś stoppie na H-D? Bo ja nie.

Stunterzy na BMW? Też bym chciał zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o stuncie, nie stawianiu na koło.

Widziałeś stoppie na H-D? Bo ja nie.

Stunterzy na BMW? Też bym chciał zobaczyć.

 

Widzialem na Hamburger Harley days. jest co roku ( jak na razie ) Impreza zaj****sta. okolo 50 000 motocykli. do 250 000 publiki na weekend.

 

Z regoly pokazy Reinera Schwarz'a, Craig Jones. Jest na co popatrzec.

 

Poszukaj w google pos Reiner Schwarz moze cos bedzie.

 

:icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden z tych motocykli nie nadaje się do stuntu bez dokonania odpowiednich modyfikacji

tu się zgadzam

a r1 to już porażka.

zobacz sobie na czym śmiga najlepszy stuntre w Polsce Raptowny

 

prawda jest taka że jak będziesz ostro katował to żaden sprzęt nie wytrzyma, stunterz robią specjalne modyfikacje dzięki którym spęty są wytrzymalsz jak latasz do borsku to powinieneś widzieć jak ich maszyny wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się zgadzam

 

zobacz sobie na czym śmiga najlepszy stuntre w Polsce Raptowny

 

prawda jest taka że jak będziesz ostro katował to żaden sprzęt nie wytrzyma, stunterz robią specjalne modyfikacje dzięki którym spęty są wytrzymalsz jak latasz do borsku to powinieneś widzieć jak ich maszyny wyglądają

 

Brawo :notworthy: popieram kolege. :icon_biggrin:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie na czym śmiga najlepszy stuntre w Polsce Raptowny

 

Czy najlepszy to bym polemizował. Ale jedno jest pewne jego r1 ma sporo kombinacji w silniku. Aha i jeszcze zapomniałbym. Raptowny stuntuje na r1 ponieważ taki motocykl dostał od sponsora. Ma również jak pewnie zauważyliście 929. Gsxr bez przekładki w silniku też długo nie pociągnie. Aha i jak nie siedzicie w temacie stuntu to radze się nie wypowaidać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usiadalem juz wiele motorkow min.gsxre 750 z 2004 i r1 z 2003r i osobiscie napewno kiedys wroce do tego modelu suzuki,jezdzilo mi sie nia super bo w opakowanie malej 600-tki wsadzili silnik mocnej 750-tki.a r1 moze jest niezlym sprzetem ale szczegolnie w srodowisku amatorow mocno przereklamowana.nie jest juz taka poreczna jak gsxra.co prawda pozycja za kierownica jest niezla bo jest krotka i dosyc pewnie czujesz sie na kole ale w jezdzie ogolnej gsxr 750 bije r1,no chyba ze jestes duzych gabarytow,ja mam tylko 170 cm.

tak wiec osobiscie polecam gsxre, bierze na kolo przy standardowych zebatkach z dwoji ze sprzegla w przedziale od 20 do 100 km/h i wtedy albo wajchujesz biegami i przekraczasz bariery dzwieku albo jedziesz tylko na dwojce do konca i spadzasz przy predkosci 175 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

z rocznika 2002/ 2004 brałbym R1. Świetnie wyglada. A gixer to gixer. z tamtego rocznika a szczrgólnie 2004 to super warat. Dobry ziomek dokopie na niej kolesiowu na R1 z 2003.

 

Tzn. tak jesli mam do dyspozycji modele z roku 2003 do zdecydowanie R1, już była nowa, wtrsyk, inny styl itp. ale z roczników 2004?? hmmm...

 

 

Już nowy GSX-R i już nowsza R1. wybór trudny...

 

Ale jednak z 2004 R1 - wymiata i jest w miare do jazdy po mieście. Da rade, plery nie będą bolały, A odejście ma nie z tej ziemi.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden z tych motocykli nie nadaje się do stuntu bez dokonania odpowiednich modyfikacji a r1 to już porażka. Jeśli chces ambitniej śmigać na kole to kupuj 929,954, 636, f4i a jesli chodzi ci aby tylko od czasu do czasu smignąć na 1 kole. to gsxr i r1 beda jak najbardziej odpowiednie.

 

...widzę że muj sprzęcik pojawia się jako dobry kandydat do jazdy na kole :icon_mrgreen:

czy trzeba dokontywać modyfikacji w silniku przed taką jazda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...