Skocz do zawartości

wspólna jazda


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze nie wiem co się dzieje. nie widzę swojego postu tematowego, bo miałem same problemy z tą stroną

 

nie wiem, czy u innych widać, więc powtórzę

 

chciałbym, bysmy się jakoś ugadali na wspólną jazdę. szyk, zasady, znaki, wszystko do ustalenia.

 

lada moment ma śnieg spaść, więc będzie trochę czasu na dopracowanie kilku szczegułów.

 

więc jak tam dolny śląsk?

 

szafir - możliwe, bo w niedzielę przejeżdżałem przez 1 maja. a wydechy oczywiście, że wyprute :bigrazz:

 

pozdrawiam!

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bartic jestem za, trzeba to wkońcu ustalić i potem propagować wśród motocyklistów bo...

 

 

bo dowiedziałem się ile kosztuje sprzęt do porozumiewania się między motorkami

 

koszt 200 Euro i to z najniższej półki.( tyle to kosztuje w niemczech.)

cena zależy od jakości wykonanego sprzętu ale przede wszystkim od zasięgu takiego cudeńka 2, 3, 10 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w media są specjalne zestawy dla motocyklistów. zasięg o ile pamiętam do 5 km w zabudowie... koszt (komplet czyli 2 szt) jakieś 160 zł... tylko kto to zakupi i przetestuje? aha - to jest do kasków integralnych :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chyba nie tak :flesje:. Kupiłem takie cudo w MediaMarkcie (Topcom TwinTalker 6800+ Motor Pack). Można zamontować w każdym kasku (płaskie słuchawki na rzepach + mikrofon na giętkim kijku). W zestawie jest tylko jeden radiotelefon, osprzęt do kasku i przycisk PTT do zamontowania na kierownicy(no i akumulatorki + ładowarka sieciowa + samochodowa). Cena rzeczywiście ok. 160 zł.

Nabytek jest dość nowy, jeszcze nie sprawdzałem tego podczas jazdy.

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamontować w każdym kasku

he, he IGOR - załóż do orzecha mikrofon i coś powiedz przy 100 km/h, a pasażer niech Cię zrozumie :flesje: . Poza tym ja mam jeszcze pusty wydech... więc podwójnie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze temat wraca, bo chcialbym pojezdzic w kolumnie z zasadami... a jak juz jest watek znakow... tak sobie myslalem, czy nie podjac wspolpracy z jakims fachowcem od jezyka migowego. moze by nam motocyklistom jakos pomogl?

 

ktos zna jakiegos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...