Skocz do zawartości

Buty na crossa, witam"nowy"


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam buciki Answer Fazer 2008 ;p Buciki udało mi sie kupić na aukcji za niecałe 400 zł ;) sprawują sie świetnie Po każdej niedzielnej jeździe ( 4 godziny ) Buciki mają troszke wilgotno w środku ;p Jak jeździłem 3 H to nic nie było czuć wilgoci ;p Raqz śmigałem w tych bucikach na crosiku kumpla po rzece ciągle miałem nogi w wodzie to wilgoć poczułem po jakiś 2,5 godzinie ;p Ogulnie buty super POLECAM :)

 

Aha i jeszcze jedno , co ile pastujecie buciki ????????????

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, sorka za zabawy w górnika ale nie chce zakładac nowego tematu. Prosze o porade. Co lepiej kupic Alpinestary Tech8 czy może Formy Dominator.

Formy

http://allegro.pl/item335085893_buty_endur...top_model_.html

ALPINESTARS TECH 8

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...&products_id=40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gębi mnie to które wybrac. Tech 8 brał bym od ręki jeśli cena by była identyczna jak tych Form. Bo mam akorat 900zł na buciki.

Prosze o jakieś subiektywne opinie użytkowników żeby podali konkretnie wady. A może ma ktoś jeszcze jakieś inne propozycje.

Edytowane przez wi(L)ku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gębi mnie to które wybrac. Tech 8 brał bym od ręki jeśli cena by była identyczna jak tych Form. Bo mam akorat 900zł na buciki.

Prosze o jakieś subiektywne opinie użytkowników żeby podali konkretnie wady. A może ma ktoś jeszcze jakieś inne propozycje.

 

 

Tech 8 da się kupić taniej niż to co pokzałes. Pomyśl na SIDI crossfire, ale chyba cię nie stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mierzyłem ostatnio Sidi Crossfire. Za 1100zł bym je wyrwał. A te Tech8 to gdzie można taniej wyrwac? Bo jak coś to jutro w sklepie dokładnie przymierze dobiore rozmiar i jak coś to bym na necie kupił. Bo w ciemno buta nie będe kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...