Skocz do zawartości

Yamaha wr250f kupiona w Niemczech.Zablokowana?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Kupilem nowa WR ke w NIemczech i mam w zwiazku z tym pytanie.Czy motory sprzedawane na rynku niemieckim nie sa przypadkiem dlawione w celu ograniczenia mocy?Znajomy ma 450 tke i moze to glupie co napisze ale skok jego manetki gazu jest raz wiekszy.Do motoru dostalem iglice i dysze,nie wiem po co?byla w komplecie.Moze trzeba ja zmienic w celu odblokowania mocy?

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Kupilem nowa WR ke w NIemczech i mam w zwiazku z tym pytanie.Czy motory sprzedawane na rynku niemieckim nie sa przypadkiem dlawione w celu ograniczenia mocy?Znajomy ma 450 tke i moze to glupie co napisze ale skok jego manetki gazu jest raz wiekszy.Do motoru dostalem iglice i dysze,nie wiem po co?byla w komplecie.Moze trzeba ja zmienic w celu odblokowania mocy?

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie

 

Gratuluję najlepszego w klasie enduro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak motorek masz zablokowany miałem tak samo zablokowana swoja z USA musisz go rozblokować napewno dostaleś do tego kit na marginesie gratki i ile dałeś.

5400 euro,jak go odblokowales?

czy po odblokowaniu zwiekszyl Ci sie skok manetki gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego,zalozylem wczoraj kompletny wydech HIGASHI, m a s a k r a!! he he

 

Też zakłądam HIGASHI ale dopiero po dotarciu, che parę kilo zrobić na spokojnie zanim zacznę odkręcać mocnie, a do tego wystarczy seryjny wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok manetki od tego nie zależy. Moim zdaniem im krótszy skok manetki tym lepiej! Odblokuj i ogień :). Pzdr, Maciek

P.S.

Zapodaj foty, jaki rocznik?

Wydech juz jest wlasciwy,

odblokuj?! latwo powiedziec,jak to zrobic?

a na marginesie jak zamieszcza sie tutaj zdjecia?

jestem nowicjusz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech juz jest wlasciwy,

odblokuj?! latwo powiedziec,jak to zrobic?

a na marginesie jak zamieszcza sie tutaj zdjecia?

jestem nowicjusz...

 

Możesz podać tylko link, zamieścić w poście nie możesz. Wrzuć na wrzute fotosik itd. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gaz zwiększy się niamal 2 krotnie nie słuchaj nikogo ze to nie ma nic do tego,ona jest zablokowana na gazniku poprostu cza tam wykręcić śrubke i wkręcić krutsza i to ot wszystko która to śrubka to ci nie powiem bo ja tego nie robiłem ale powinienes ją mieć w komplecie jeśli nie masz to cza taka dopasować jak jest podana w ksiazce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje trafnego zakupu bo wr 250 to super sprzecik. Widze ze wydech doszedl i ze w miare Ci sie podoba. Co do zblokowania to tez kiedys pytalem na forum ale kazdy ma swoja opinie i pisze swoje. W instrukcji nie znalazlem slowa na ten temat ale ciekawe ze w wr ktora kupilem w polsce nie dostalem zadnych dysz i iglic a do drugiej ktora mam z niemiec dali iglice i dysze. Co do wykrecania srubek z gaznika to w ktm cos slyszalem ze tak robia i chywa w wr 450 tez latwiej jakos toto odblokowac. Pytalem kiedys w jednym z poznanskich serwisow u jednego niby specjalisty z broda i twierdzil ze zeby odblokowac wr 250 nalezy wymienic zestaw dysza iglica. Co prawda jeszcze nic nie grzebalem bo ta zblokowana jest zony i ona chce mniej mocy, niemniej jednak ta zablokowana cienko sie nagrzewa, prycha, czasem kicha, i jak sie pozadnie nie nagrzeje to gasnie, wiec jutro czyli w niedziele srubokret w reke i odblokowywuje. jak dojde do jakis szczegolow to napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję najlepszego w klasie enduro :icon_twisted:

 

masz troche stare wiadonosci.

 

Tak w zeszlym roku bylo najlepsze. Na sezon '07 w 125, 250, 450, i wyzej KTM

 

mimo tego zakup kolegi dobry.

 

zycze duzo frajdy

 

pozdrawiam

 

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gaz zwiększy się niamal 2 krotnie nie słuchaj nikogo ze to nie ma nic do tego,ona jest zablokowana na gazniku poprostu cza tam wykręcić śrubke i wkręcić krutsza i to ot wszystko która to śrubka to ci nie powiem bo ja tego nie robiłem ale powinienes ją mieć w komplecie jeśli nie masz to cza taka dopasować jak jest podana w ksiazce.

Hmm jeśli powiedziałem źle z tym rollgazem to przepraszam. Pewnie Pacian ma rację, jest bardziej doświadczony i posiada taki motocykl. Ale dla mnie jest bardziej wygodniejsze gdy skok manetki jest krótki. Dobrze mówię? Jak w DT miałem bardzo długi skok to porażka, teraz w RX jest bardzo mały(rolgaz DOMINO) i to mi świetnie odpowiada ponieważ ręka i nadgarstek są w wygodnej i naturalnej pozycji a nie jakoś dziwnie wykrzywione. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego,zalozylem wczoraj kompletny wydech HIGASHI, m a s a k r a!! he he

Też zmieniłem wydech na higashiego, kolanko + końcówka i teraz to zupełnie inny motocykl. Gratuluje słusznego wyboru.

Cytat(kristi_rx125 @ 20 stycznia 2007 - 17:45) *

 

Gratuluję najlepszego w klasie enduro clap.gif

 

 

masz troche stare wiadonosci.

 

Tak w zeszlym roku bylo najlepsze. Na sezon '07 w 125, 250, 450, i wyzej KTM

 

mimo tego zakup kolegi dobry.

 

zycze duzo frajdy

 

pozdrawiam

Kolega raczej teoretyk niż praktyk. Gdyby tak było nie zmieniałbym ktma na yamahe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje trafnego zakupu bo wr 250 to super sprzecik. Widze ze wydech doszedl i ze w miare Ci sie podoba. Co do zblokowania to tez kiedys pytalem na forum ale kazdy ma swoja opinie i pisze swoje. W instrukcji nie znalazlem slowa na ten temat ale ciekawe ze w wr ktora kupilem w polsce nie dostalem zadnych dysz i iglic a do drugiej ktora mam z niemiec dali iglice i dysze. Co do wykrecania srubek z gaznika to w ktm cos slyszalem ze tak robia i chywa w wr 450 tez latwiej jakos toto odblokowac. Pytalem kiedys w jednym z poznanskich serwisow u jednego niby specjalisty z broda i twierdzil ze zeby odblokowac wr 250 nalezy wymienic zestaw dysza iglica. Co prawda jeszcze nic nie grzebalem bo ta zblokowana jest zony i ona chce mniej mocy, niemniej jednak ta zablokowana cienko sie nagrzewa, prycha, czasem kicha, i jak sie pozadnie nie nagrzeje to gasnie, wiec jutro czyli w niedziele srubokret w reke i odblokowywuje. jak dojde do jakis szczegolow to napisze.

 

Dzieki kolego za wiadomosc,tak wydech doszedl wszystko Ok!

Jak cos wyczaisz z tym odblokowaniem to daj znac,czekam z niecierpliwoscia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...