Skocz do zawartości

KOBIETKI!!! Organizujemy drugą edycję damskiego spotkania!


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najwięcej zdjęć robiła Baba Jaga. Celina jest do konca tego tygodnia na urlopie, ale nie jestem pewna czy robiła jakieś zdjęcia, wydaje mi sie że Kamila miała aparat - skontaktuje sie z nią.

A i moich zdjęć prosze nie zamieszczać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no ja chce sciagnac jeszcze od Magdy i wyslac wszystkie razem..... dlatego jeszcze czekam... poza tym BABA JAGA robila foty i zdaje sie ze CELYNA..... i milcza babony jedne ;)

Co z Wami?

A Szczecin nie robil zadnych fotek?:banghead:

Buziole :flesje:

 

 

Witam WIEDŹMY ;)

Sorki za brak kontaktu, ale odcięli mnie od neta w domu. Zdjęć nie robiłam, Baba Jaga za to szalała z aparatem, Carioka też chyba trzaskała zdjęcia.

Impreza pierwsza klasa, aż do dziś odczuwam ból w karku :biggrin: Jesteście boskie dziołchy :banghead:

Buziaki wielkie!!! Do zobaczyska niebawem, mam nadzieję!!

Edytowane przez Celyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celyna a czy ty też głową przywaliłaś? Hihihih Ja tam nic złego nie pamiętam:)Ale te aparaty?Hmmm az tyle ich było- mnie tylko jedyen jedyny się gdzies w głowie zapamiętał:icon_twisted:

A wogól eto buziaczki dla was glizdy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo

Dzien dobry dla miłych Pań

Wyzdrowiałam

Mam kilka zdjęc "garażowych", kto chce wyślę mu meilem.

 

A ja chcę te wszystkie zdjecie od was, może na jakąs płytke zgracie i naszą wielką Pocztą Polską wyślecie na adresik domowy.

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no.Fakt mam kilka zdjęć :crossy:.Zaczynam powoli wysylać.Zajmie mi to pewnie miesiąc.Ale co tam.W zestawie będzie zdjęcie miejsca gdzie chcę zorganizować nasze następne spotkanie.W prawdzie jest to zdjecie z polowania ale jak bedziemy juz zdecydowane to myśliwi przyjdą dopiero po północy.

Pozdrawiam Baba Jaga

Edytowane przez Baba Jaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo

Dzien dobry dla miłych Pań

Wyzdrowiałam

Mam kilka zdjęc "garażowych", kto chce wyślę mu meilem.

 

A ja chcę te wszystkie zdjecie od was, może na jakąs płytke zgracie i naszą wielką Pocztą Polską wyślecie na adresik domowy.

 

Buziaki

 

 

Ja chce zdjęcia :D

prosze, prosze, prosze

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojszło, dziewczyny komu trzeba jeszcze?:) Ja tam nie wiele z nich pamietam.U nas zimno sie zrobilo a jak w Pyrlandii?

 

 

Dzieki dziewczyny

dostałam tyle maili ze az sie przeraziłam.

Zdjęcia super

Gitta super zarzucasz włosami :)

 

W pyrlandii zimno ze hej zwłaszcza po ostatnich 20 stopniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...