Skocz do zawartości

Jak ulepszyć siodło w motorze ?


Maar79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szafir siodła w VTX nie maja najlepszej opini szczególnie jak jedziesz w skórzanych potrkach.

 

Cześć Maciek,

 

popieram w całej rozciągłości, kto nie dosiadał VTX może nie wiedzieć ale siedzenia pozostawiają

wiele do życzenia. Warszawski Werson rzeczywiście prezentuje sie nieźle tyle, że cen nie znam.

Jako odnośnik i pomysł możesz potraktować tę stronę

 

www.ultimateseats.ca/vtxrides.html

 

Pozdrawiam

 

Ps. dotarły w końcu moje Hard Krom'y, ale jazda..! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maciek,

 

popieram w całej rozciągłości, kto nie dosiadał VTX może nie wiedzieć ale siedzenia pozostawiają

wiele do życzenia. Warszawski Werson rzeczywiście prezentuje sie nieźle tyle, że cen nie znam.

Jako odnośnik i pomysł możesz potraktować tę stronę

 

www.ultimateseats.ca/vtxrides.html

 

Pozdrawiam

 

Ps. dotarły w końcu moje Hard Krom'y, ale jazda..! :icon_biggrin:

 

 

Mam zamiar przerobić siedzenie dla pasażera w Drag Starze custom. Pasażerom też się coś należy...

Jest warsztat na Sląsku kom 503/478-471 Mariusz Witek.

Też się zna. Ważne , żeby móc mieć nadzór , zanim będzie zrobione. A to twardość , a to faktura obszycia... Krótko mówiąc dobrze mieć blisko.

Juliusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tymi wkładkami żelowymi to może być dobry pomysł .Czy macie to przetestowane.

Dlaczego 2 - po 1 na każdy półd....,czy podwójnie.Wstepnie spytałem się w kilku sklepach rowerowych o nakładki żelowe ,mają tylko siedzenia.

Proszę o namiary na sklep z nakładkami i równocześnie o namiary na człowieka który ci to robił.

Pozdrawiam

Na allegro kupisz w częściach rowerowych :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...