Skocz do zawartości

oddlawianie cbr600f F4`01


Rekomendowane odpowiedzi

od jakigos czasu jezdze cbr600 f4 (fy) i w roznych zrodlach podaja rozna moc/moment. zazwyczaj laczy sie to z rynkiem pochodzenia motocykla. moja jest z rynku francuskiego i w sumie niewiem ile ma km/nm..

czy hamownia to jedyny sposob sprawdzenia? jezeli nie to jak jeszcze?

oczywiscie jak znacie temat z doswiadczenia to chetnei poslucham..

jak ewentualnie oddlawic, jakie koszta itd

znajomy oddlawil zxr6 i powiedzial ze duuuuza roznica, wiec ja tez chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zacznij od regulacji zaworów oraz wtrysku paliwa ('01 więc przypuszczam, że jest już na wtrysku podobnie jak moja) - to podstawa.

Pozdrawiam :icon_evil:

 

No patryk dobrze mówi jesli możesz to sprawdz wstrysk oraz zapłon bo pewno jest opóżniony i przez co nie osiaga on pełniej(wiekszej) mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jestes pewny ,ze masz zdławioną moc? jesli nie masz dostepu do chamowni to lipa, pozostaje przejechac sie na tym samym nie zdlawionym modelu i porownac ewentualne roznice lub jesli potrafisz sprawdzic jak idzie na kolo.Jesli jest nie zdławiona powinna z jedynki z gazu isc cacy i z dwojki dosc sie podnoscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawory ostatnio zrobilem, bo juz 30tkm na budziku, ale niewiem czy robili zawory jakos pod dlawiona, czy wg normalnych tutejszych regulacji.

co do wtrysku, to tu nic nie zrobie, bo moja to jedna z ostatnich wyprodukowanych z gaznikami. czyli zakladam ze tutaj moze byc cos kombinowane z dyszami jezeli jest dlawiona.

tego czy ma zdlawiona moc nie jestem pewien, a za hamowaniami w londynie sie jeszcze nie rozgladalem, w kazdym razie metoda ze stawianiem na kolo w celu sprawdzenia odpada - za zielony jeszcze jestem na dawanie na gume :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...