Skocz do zawartości

... -=*wOOdstock 2007*=- ...


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do boanergesów wjeżdżać nie będę - mam swoje powody

Jeśli Ci chodzi o ich poglądy religijne i takie tam to osobiscie też nie wdawałem sie w dyskusje , bo nie ma o czym (dosłownie nie ma o czym-takie moje zdanie) a ze zorganizowali to "obozowisko" to wdzieczny im jestem , fajnie było , teren ogrodzony , mozna spokojnie "zwiedzać" :icon_mrgreen:

Miszczu a co tam u Rozia , On sie wybiera? Gdzieś słyszałme, ze już jawy nie ma tylko KZ`kę:) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci chodzi o ich poglądy religijne i takie tam to osobiscie też nie wdawałem sie w dyskusje , bo nie ma o czym (dosłownie nie ma o czym-takie moje zdanie) a ze zorganizowali to "obozowisko" to wdzieczny im jestem , fajnie było , teren ogrodzony , mozna spokojnie "zwiedzać" :clap:

Miszczu a co tam u Rozia , On sie wybiera? Gdzieś słyszałme, ze już jawy nie ma tylko KZ`kę:buttrock: Pozdro

No z mojej strony dyskusji z Boanergesami tez nie podejmuje, bo i po co. Chwala im za zorganizowanie strzezonego parkingu dla moto. Jakby Krisznowcy cos takiego zrobili to tez bym u nich zostawil maszyne :icon_mrgreen: . A Rozio to teraz ma kilka sprzetow, Kawasaki jakies ale nie wiem co to za model :) , na Wood sie wybiera, ale z tego co mi mowil to pociagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle mnie zrozumiałeś Rudy

ja z Boanergesami żyję nawet bardzo dobrze, z kilkoma zawsze sobie pogadam - są spoko, nie wciskają mi żadnego kitu - gadamy po prostu o życiu i sposobach na życie

ale wiesz - jadę na woodstock nie po to żeby się zamykać na jakimś szczelnym obszarze i z jakimiś tam dodatkowymi obostrzeniami

zresztą wiesz że ja o moje sprzęty się nie boję więc nie muszę go zamykać na parkingu strzeżonym

a pod moim namiotem jest gotowy do akcji w każdej chwili :)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pod moim namiotem jest gotowy do akcji w każdej chwili

i tego sie obawiam hehe :flesje: A tak poważnie to co za gsx`a 750 dorwałeś ? Jajko jakieś ?????? Szkoda tego na latanie po wood ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inazuma - jeszcze ładna chociaż ze zlotu na zlot coraz mniej :flesje:

do woodstocku będzie pewnie już z niej szczur :biggrin:

a może dorwę jakiegoś xt-eka do tego czasu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ynciol dobre pytanie.

 

A jeszcze czy obostrzenia to mam rozumiec, ze nie mozna nawet sie za alkohol lapac, nie wiem, nie mozna wychodzic z tej wioski?

 

mi sie idea podoba, zawsze chcialem jechac, ale jakos wole jak sprzet stoi w pewniejszym miejscu niz tak ot sam sobie. A jak sie dowiedzialem ze jest taka opcja to na 90% jade.

 

Wybiera sie ktos moze z okolic Gdanska, albo ogolnie z Polnocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ze nie mozna nawet sie za alkohol lapac, nie wiem,nie mozna wychodzic z tej wioski?

 

Nie jest źle, jak zadupcony zaległem gdzieś na środku parkingu jakaś niewiasta z Boanergesów kulutalnie podeszła i zasugerowała żeby sie gdzieś na bok usunąć bo tu co chwiel ktos jeździ. A ja po prostu jeszcze namiotu nie zdązyłem rozbić.

Co do alkoholu - do mnie sie nikt nie czepiał o piwo, ale też starałem sie nie robić bydła na tym wydzielonym terenie (co innego poza ;> )

 

nie mozna wychodzic z tej wioski? {/quote]

normalnie monitor popluem :crossy: oczywiscie że można wychodzic, jedynie z wejsciem będą problemy jak np. zgubisz identyfikator)

 

 

Rudy - dobrze kojarzysz, teraz wożę sie KZ 550, Ty też widze moto zmieniłeś :buttrock:

 

W Tym roku na woodzie jestem na 100% a czy pojade moturem to sie okarze na kilka dni wczesniej, koszty paliwa moa mnie jednak przerosnąć:/ Na moto na pewno jade do Tychów na festiwal (tydzien przed woodstockiem, na forum był chyba temat ale coś nie moge znaleźć)

 

czy trzeba coś wcześniej rezerwować czy poprostu przyjade w piatek popołudniu i będę miał miejsce

Zadnych rezerwacji, miejsce zawsze sie znajdzie

Edytowane przez Rozio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja na woodstock to już 6 razy byłem

za każdym razem innym środkiem transportu W tym roku albo pojade na moim moto to jak bedzie mało czasu natomiast jak bedzie dużo czasu i keszu to pojade motorowerem komar takim na pedały żeby było harcorowo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz , wychodzisz , robisz co chcesz , choć jak sie zakopywałem poraz któryś XJ`kę to zwrócili mi uwage, ze kurz itp. na wioske jak i parking miałem problem kumpla wprowadzić (nie maił opaski na ręce , motocyklista , nie przyjechał sprzętem)... Ale ogólnie bezpiecznie i pewnie. Pozdro

 

zapomniałem ... Parada , zajebista parada z normalnym tempem (o sprzęgło można być spokojnym :icon_biggrin: ) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zacznę zbierac ekipę, żeby się wybrac motongiem. :icon_razz: :icon_razz:

 

Kiedy tam jedziecie i czy ktoś ze śląska śmiga??

 

PZDR :icon_biggrin:

 

P.S. o parade się bałem, po Częstocowie mój moto boi się parad, mówicie że light nie ma problemu więc się zobaczy :P

Edytowane przez Ynciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...