Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry że się nie odzywam ale zapier................że nie ma czasu załadować a do tego doszły małe problemy związane z pracą zawodową<j*b.... to pies>Przepraszam jeszcze raz Więc tak piszę z dużej lutery żebyśta widzieli staruchy :lalag: SOBOTA 16 GODZ LOTOS ŁASK nie mam od wszystkich potwierdzenia Viola,Harry dawajcie wszyscy na krążownikach szos<chopperach-cruiserach>Jeżeli ktoś będzie miał ochotę małe co nieco na działce<niestety nie zdązyłem na 100 % z remontem>. ale jest do użytku jak najbardziej.Trawka skoszona rybki pływaja a pogódka odjazd trochę komarów ale zanikają po niewielkiej ilości :icon_rolleyes: Co do ubioru dowolnośc ale chyba cosik czarnego może być garniak ale lepiej jak będzie tak jak zwykle :biggrin: :crossy: No to co jeśteśmy umówieni bo chyba już nie zdąże usiąść na 4-um. Jakby cos tel 507 176 545 oundefined507 176 545 Pozdrowienia dla all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się nie odzywam ale zapier................że nie ma czasu załadować a do tego doszły małe problemy związane z pracą zawodową<j*b.... to pies>Przepraszam jeszcze raz Więc tak piszę z dużej lutery żebyśta widzieli staruchy :lalag: SOBOTA 16 GODZ LOTOS ŁASK nie mam od wszystkich potwierdzenia Viola,Harry dawajcie wszyscy na krążownikach szos<chopperach-cruiserach>Jeżeli ktoś będzie miał ochotę małe co nieco na działce<niestety nie zdązyłem na 100 % z remontem>. ale jest do użytku jak najbardziej.Trawka skoszona rybki pływaja a pogódka odjazd trochę komarów ale zanikają po niewielkiej ilości ;) Co do ubioru dowolnośc ale chyba cosik czarnego może być garniak ale lepiej jak będzie tak jak zwykle :crossy: :crossy: No to co jeśteśmy umówieni bo chyba już nie zdąże usiąść na 4-um. Jakby cos tel 507 176 545 oundefined507 176 545 Pozdrowienia dla all

 

ku*wa, ale o co chodzi?

jaka :flesje: , jakie spanie, jaka działka i jakie rybki :eek: , dlaczega ja nic nie wiem? - jak, ku*wa, zawsze!!! :)

ciekawe co żon na to?

będziecie musieli stanąć na wysokości zadania i przekonać Beatricze :wink: .

 

 

mam pomysł: co powiecie na czarne koszylki (pod papami, oczywiście) i muszki na gumce.

może być niezła jazda!!!

pozdrawiam,

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hary kapuchan ty sie tam nie wykrecaj

tylko bierz zone, spiwor i o 16 w łasku na stacji sie widzimy

a i jeszcze :flesje: a jak zapomniesz to bedzie sporo :)

zawsze zostaje :) :) :icon_evil: :lalag:

 

no łodzianie bojcie sie bo nadchodzimy :crossy:

 

oj bedzie sie dzialo, bedzie :buttrock: :banghead: :flesje: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nareszczie dotarłem sądze iż inni tez dotarli szczęśliwie choć było ciężko wracać :bigrazz: :D W imieniu Pary Młodej" a sie widziałem" no i oczywiście swoim wszystkim składam podziękowania za udaną imprezę. :icon_razz: :) .Chyba wszyscy są happy :) gdyby cośik złego to oczywiście "jan kalin"Naprawdę jeszcze raz dzięki stokrotne.SORRY za małe" niewygódgki" ale tak sie złożyło następny raz wszystko będzie dużo dużo lepiej. Załujcie "Viola" "qudłaty" i inni że Was tam nie było oj żałujcie

Edytowane przez jan kalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomysł przedni z tą eskortą do ślubu. :P

My także (tj. ja z Dorką) dołączamy się do podziękowań :wink:

Mam nadzieję, że jakimś innym razem będziemy mogli poimprezować dłużej.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak chciałabym sama podziękować wszystkim za miłą atmosferę w Łasku.

Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie i za gościnę Januszowi. :lalag: Kaszanka była super i nie tylko :lalag:

 

Bardzo żałuję, że nie mogliśmy zostać dłużej. Mam nadzieję, że następnym razem nie będę musiała wracać do domu tak szybko. :icon_biggrin:

 

P.S. Pawle przejrzałam wszystkie zdjęcia z Warszawy i Cię nie znalazłam. :clap:

Może Ty masz lepszy wzrok i gdzieś się wypatrzysz: http://profile.imageshack.us/user/plglobi/images/ :lalag:

Edytowane przez Dorka73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich, Piotrków dołącza się do podziękowań :banghead: dla Janusza za gościnę i noc wspomnień :icon_mrgreen: . mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz w tak miłym gronie.

 

 

... acha :banghead: ... Janusz (tak na przyszłość) pomiętaj, że vn to szeroki motocykl i nie we wszystkie drzwi się mieści :icon_eek: , i pozdrów rodzinę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad wymianą drzwi :flesje: a tak naprawde to czuje iż tak do końca to wszyscy nie są zadowolenia ale cóż takie jest życie :smile: :wink: W kazdym bądź razie nastepnym razem będzie lepiej.Strobin tuz tuz.......... :banghead: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...