Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wjeżdzie od strony łodzi jest stacja ORLEN JEDYNA Orlenowska o 16 .00 będe czekał na chętnych Im więcej Tym lepiej Gwarancja dobrej zabawy :clap: :clap: :P :buttrock: :lalag:

 

u nas też bez zmian - stawiamy się obowiązkowo (z żoną Beatricze)!

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga podaję listę obecności kolejność jak najbardziej dowolna: ja póżńniej ja i jeszcze raz ja ale teraz na serio 1.JĘDREK i koleżnka małzonka <nie jako plecak tylko solo> jasne :) 2.HARY Z BEATRICZE :D 3.PAWEŁ Z GRAŻYNĄ :D 3. GLOBI z PLECZACZKIEM <rodzaj żeński> :D 4.QUDŁATY :P <nie pracuje się tak dużo> 5 MMM czyli MARIUSZ z OLEŃKĄ :P <witani chlebem i solą -w oku> 6.WIOLA SZPILA + 3 :clap: <stopień pokrewieństwa nie ma znaczenia> 7.R+Z :clap: :clap: <może jak nie to trudno?> Na razie to chyba na tyle jak kogoś pominołem przepraszam. Będą aktualizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga podaję listę obecności kolejność jak najbardziej dowolna: ja póżńniej ja i jeszcze raz ja ale teraz na serio 1.JĘDREK i koleżnka małzonka jasne :D 2.HARY Z BEATRICZE :D 3.PAWEŁ Z GRAŻYNĄ ;) 3. GLOBI z PLECZACZKIEM ;) 4.QUDŁATY :clap: 5 MMM czyli MARIUSZ z OLEŃKĄ :clap: 6.WIOLA SZPILA + 3 :clap: 7.R+Z :clap: :clap:

 

 

Janusz na te sol w oku

az sie Oli w oczach troche soli pokazalo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem na 100% ale postaram sie podjechac - Łask to dla mnie taka miejscowosc ze wspomnieniami wiec chetnie bym odwiedził - pracowałem w Wiewiórczynie ( 7 Batalion Radiotechniczny ) to własciwie tez Lask :buttrock:

 

Potwierdze w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek3578 koniecznie

czas sie wreszcie poznac

w kletnie nie byles

to teraz przyjedz do łasku

 

a we wrzesniu na kletno lecisz?? :icon_biggrin:

Mam nadzieje,że dam rade - tzn nie wiem czy nie bede miał służby - ale tak jak juz pisałem dam znac w czwartek :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janusz jakie stroje obowiązuja na slubik :crossy: :crossy:

No właśnie.

Też się wybieram do Łasku, a nie mam garnituru :D

Hmm, jakby to ko(s)micznie wyglądało:...

Obstawa na choperach... w garniakach, pod krawatem...

... aż podwiewa nogawy podczas jazdy... :crossy:

:biggrin:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...