Skocz do zawartości

Wiatr


Matias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas jazdy przy dużym wietrze gdy wjedziemy do lasu nie należy zapominać, że jak bedziemy wyjeżdżać to może ostro nas ściągać (wszystko zależy od siły wiatru ). Najlepiej wtedy przed wyjazdem z lasu zmniejszyć prędkość aby łatwiej nam było opanować moto.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.imgw.pl/wl/internet/zz/zagrozenia/ost_met.html

 

taka przestroga na najblizsze dni

 

ludzie nie wychoodzta z domu, bo wieeeejjeeee :icon_evil:

 

Szkoda,że wcześniej nie widziałam...

Wczoraj właśnie miałam kursik Stalowa Wola-Katowice(żory)-Stalowa Wola.Wracałam w nocy.Skoro to piszę,to znaczy że żyję,a to z kolei znaczy,że jechałam samochodem.Co tam podmuchy wiatru przy wyjeździe z lasu(właściwie na wszystkich otwartch przestrzeniach),które spychają lżejsze samochody na pobocze.A co zrobić,gdy w sosnowym lesie latają pojedyncze grube gałęzie,tysiące drobnych gałązek, a i drzewo się trafiło?Ech,do bojaźliwych nie należę, ale wczoraj...Nawet nie miał mnie kto za rękę potrzymać,bo jechałam sama...

Wieczorem i w nocy motocykli nie widziałam-albo wszyscy mają trochę oleju w głowie,albo będzie kilka pogrzebów :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i mnie wiatr skutecznie w domu przytrzymal w niedziele 14 mialem rano jechac :crossy: kolesiom pomoc kwestowac na WOŚP i co?

 

Tak wialo, :banghead: ze puszka ciezko bylo jechac.

 

Ale inni dali rade :banghead: ja pojawilem sie na miescie po poludniu :banghead: i tylko do kwesty sie dorzucilem. :biggrin:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie, że wiatr przeszkadza i zgadzam się ale czasem lekki wiaterek też pomaga. Kiedyś jadąc w trasie dorwał mnie deszcz, popadał chwilę i byłem cały mokry. Następnie wyszło słońce i lekki wiaterek , chwila moment i znów byłem suchy i jechałem dalej. Od samego pędu powietrza można szybko wyschnąć ale wiatr przyspiesza ten proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...