Skocz do zawartości

Wiatr


Matias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzis na motorway`u jak wychylilem sie troche zza owiewki przed rondem i dostalem podmuch na klate to az mnie na drugi pas przestawilo :/

wczoraj to tak tu wialo ze czulem sie jakbym mial kask z 10kg ciezszy, tak glowa szarpalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy 16 grudnia jechałem i wracałem z kłodzka, to na terenie podgórskim jechałem prawie bokiem, na prostym odcinku.

ciągłe przeciwskręty to podstwa i maksymalne skupienie, zwłaszcza przy ciężarówkach z naprzeciwka

 

jak ktoś lubi wyzwania, to polecam :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz chcialem sie w grudniu wybra na moto do Wrocka , ale po 20km zawrociłem dałem sobie spokoj bo wiało tak ,ze VRFka musiała jechac pod katem niemalze 45stopni zeby jechała prosto. I jeszcze te podmuchy.

 

Raz jechałem chyba 150 albo 160km/h i strasznie swędziało mnie cos na plecach i chcialem sie podrapac - zdjąłem reke z kierowny poza owiewke i jak nią szarpnęło to sama wyladowała na plecach a motocyklem nieźle zachwiało takze uwazajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy silnym wietrze niebezpieczna jest jazda na moto :) To jak sie jedzie autem to mozna wyleciec z trasy a o motocyklu to juz nie mowie.Rzuca bardzo po róznych pasach :wink: Rownierz trzeba uwazac jezeli sie wyjezdza z lasu to tez mozna trafic na silny podmuch wiatru,a o ciezarówka to juz nie wpomne.Takze koledzy uwazajcie na siebie,jezeli trzeba,zwalniajcie :bigrazz:

 

PS Tobik drapanie sie po plecach przy predkosc 160 km/h to nie jest dobry pomysl,ale zawsze jakas uwaga dla innych :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam GS to jakos jeszcze idzie jechac... ale jak miałem simka jeszze... to jak wiało to normalnie masakra.. pod wiatr 45km/h i ni ch... więcej.... nom i jak czasami z poku zawiało to na środek drogi zpychało.. zdazyło mi sietak pare razy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem dzisiaj podjechać na przegląd techniczny do stacji kontroli pojazdów.

 

Z Ursynowa do Piaseczna jest tylko 10 km ale ze względu na zajemocne podmuchy wiatru odpuszcam.

 

P.S.

 

Proszę natychmiast wyłaczyć wiatr !!

 

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę natychmiast wyłaczyć wiatr !!

 

racja. tam gdzie jest opcja wiatr prosze suwak przesunąć na min.

 

jechałem autem i jest ciężko, a co dopiero motocyklem

większość z was i tak powietrze przecina a ja w vespie mam dużą blaszaną osłonę, która działa prawie jak żagiel. Kiedyś jechałem w podobnym wietrze i więcej tego nie chce powtarzać. kiedy dostaje z tyłu szarpie mnie do przodu, a kiedy od przodu praktycznie podnosi mi koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...