Skocz do zawartości

Jawa Robby


maslo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na dzień dziecka rodzice zabrali mnie do salonu Jawy na ul Kaczeńca w W-wie. Celem była właśnie Jawa Robby 50. Maszyna cudna, wygodnie się siedzi, jechać nie jechałem :(. Silnik 4-suw, mechanik mówił coś o zmianie zębatki po której można osiągną okolo 100 km/h (chyba z górki, ale...). Z przodu tarcza, ogólnie fajny wygląd, no ale cena nie do pokonania w moim wypadku - wtedy to było okolo 6500 zł ale nie jestem dokońca pewien

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niedopokonania ?? To po co rodzice cię tam zabrali ?? Powiedzieli:

- Patrz synku na ten motorek' date=' i tak ci go nie kupimy bo jest za drogi. Ale przynajmniej sobie na nim posiedzisz...[/quote']

 

 

Nie, inicjatywa była moja, chciałem popatrzeć i posiedzieć, można powiedzieć że pomażyć, a pozatym moi rodzice niezrobili by mi nigdy tego o czym piszesz :? , sam chciałem pojechać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

witam, poszukuje info dot. tego motoroweru: cena nowego, ceny uzywanych, wady i zalety. Z gory dzieki

daj spokój nie kupuj tego kupisz o wiele taniej Honde Varadero i git

a co do robby to

silnik minarelli ceny używanych koło 3tys a nowych 6tys..:/

Edytowane przez Kubadandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale mam dziwne przeczucie że robby to jak nasz ogar 900 chiński sjkładak z napisem jawa wiem że słyszałem opinie że te silniki są dosyć awaryjne (coś z rozrządem)

 

pozatym za 6500 masakra nie wiem czy za tą cene nie kupi sie jakiegoś nowego np piaggio (nie wiem ale chyba jakiś czas temu typhoon 50 w 2t kosztował 7100 gdzieś w internecie)

 

piaggio to piaggio a jawa to obecny romet......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...