Skocz do zawartości

Jak odblokować ktm lc2???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pyt.

czy wie ktoś może co trzeba zrobić żeby w ktm lc2 z 96r. dołożyć mocy

i ile maksymalnie można z niego wyciągnąć? :icon_question: :icon_question: :icon_question:

 

Silnik ten sam co w DT 125, TDR 125, a o odblokowywaniu tego sprzętu, jego mocy jest pełno informacji na forum. Jest nawet przyklejony temat.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lc2 również jest blokowany...

Poszukaj o odblokowywaniu Dt125R.

Te silniki różnią się tylko układem zaponowym, gaźnikiem, i brakiem kopniaka w LC2.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem masz jakiś sportowy wydech w nim, takze juz ma troche wiecej mocy jak seryjny. A tak to sie możesz pobawić regulacja zaworu wydechowego( jeśli taka jest), zmienić dysze na większe w gażniku itd. W sobote, albo niedziele będziemy jeżdzić napewno z ekipą, to możesz też pojeżdzić i porownac sobie twoja lc2 z moim exc, bo sa z tego samego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem masz jakiś sportowy wydech w nim, takze juz ma troche wiecej mocy jak seryjny. A tak to sie możesz pobawić regulacja zaworu wydechowego( jeśli taka jest), zmienić dysze na większe w gażniku itd. W sobote, albo niedziele będziemy jeżdzić napewno z ekipą, to możesz też pojeżdzić i porownac sobie twoja lc2 z moim exc, bo sa z tego samego roku.

 

Z tego co słyszałem twoje moto na żwirowni pod lusówkiem bierze wszystkie górki mój cholera jes za ciężki

i nie daje rady :banghead:

albo ja jestem odrobinę za ciężki... :icon_mrgreen:

 

poprzedni właściciel wsadził mu końcówkę ktm racing ale trzeba będzie chyba popracować nad resztą wydechu...

co do soboty to raczej nie dam rady bo siedzę w poznaniu ale wstępnie z umawiałem się z chłopakami z jankowic na środę będziemy lecieć do tomiczek na żwirownię

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...