Skocz do zawartości

yamaha xt 600


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem zapytac co sadza uzytkownicy o tym motocyklu .. Czy fajnie sie nim jeździ czy da sie w 2 osoby ..?

I czy mozna wybrac sie gdzies poza miasto na nim

Ogólnie chodzi mi o to ile pali taka maszyna i jak z komfortem jazdy

Wszelkie info wskazane .. chodzi mi głównie o roczniki tak jak w tytule 90-94

za wszelkie informacje bardzo dziekuje

 

afchiwum przeczytalem

 

P.S. Pytam bo z kolega mamy okazje kupic takie 2 sprzety i chcemy sie dowiedziec czegos wiecej acha i jak z awaryjnoscia i czesciami

Pozdrawiam aFiSh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xt600 z 98 ale konstrukcja taka sama. Moto raczej dość wygodne, w mieście jeździ sie całkiem przyzwoicie, można wlecieć w teren ale tylko wtedy jak sie ma dobre oponki bo z racji cieżaru cięzko go utrzymać w błocie czy piachu.. Ja mam teraz problem z zapalaniem na zimnym ale nie wiem czym jest spowodowany... A co do częsci to nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xt600 z 98 ale konstrukcja taka sama. Moto raczej dość wygodne, w mieście jeździ sie całkiem przyzwoicie, można wlecieć w teren ale tylko wtedy jak sie ma dobre oponki bo z racji cieżaru cięzko go utrzymać w błocie czy piachu.. Ja mam teraz problem z zapalaniem na zimnym ale nie wiem czym jest spowodowany... A co do częsci to nie ma problemów.

 

No moto jest w miare ale jak w teren to troche za cieżkie,miałem 93r wszystko ładnie chodziło palił mi 4,5-5,5l tak średnio,silnik nie jest zbytnio wysilony tak wiec sporo wytrzyma ale jak na droge to niezłe moto,

a w dodatku nie są zbytio drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z jazda w 2 osoby ??

nie dobija tylne zawieszenie ??

i moze wiecie keidy byly jakies zmiany stylistyczne bo widzialem rózne wersje ... podobno w 1990 dostal inne kształty a póżniej w 1995 moze ktos to potwierdzic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tt 600 z 1989r od pazdziernika...spoko moto na teren jak i na szybkie szutrowe trasy... ale teraz padl mi glowny amorek wiec musze wymienic ale do tt ciezko dostac takze bede probowal od XT600 mysle ze bedzie pasowalo mocowanie... POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz problem z zapalaniem na zimnym ale nie wiem czym jest spowodowany... A co do częsci to nie ma problemów

 

Mam ten sam problem. W moim przypadku pomaga podgrzanie suszarką do włosów (albo czymś co wydziela ciepły podmuch) membrany w pompce paliwa :flesje: . Tylko że trzeba dmuchać z 5min. Jak na polu jest ciepło powiedzmy >10 st C to nie mam tego problemu.

 

Co do tematu to polecam Xt. Na pewno spełni Twoje wymagania. U mnie tyl nie dobija jadą w 2 osoby, mimo że amor jest dość miękki. Można smiało po mieście nim latać, spalane w granicach 5 - 6 l. :buttrock:

Pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja posiadam xt 600 z 94 roku i sobie chwale bardzo -małe spalanie ,tanie i dostepne części, tylko na dłuzszych podrozach brak szyby i dosc waska kanapa daja znac-dup.. boli ;) Acha i jak bardziej na droge to polecam modele z rozrusznikiem - xt 600e Co do tych zmian stylistycznych co piszesz to prawda. od 1990 do 1994 potem od 95 zmina ramy i hamulca.Pamietaj tylko ze tenowsze egzemplarze od 95 miały dławione silniki -5km mniej na kruccach

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...