Skocz do zawartości

Jaki zakład zajmuje sie gjęciem rurek na podkarpaciu?


Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, wszyscy czekamy na efekt końcowy razem ze zdjęciami :biggrin:

A tak poza tym wszystkim - gdzie będziesz chromował to swoje "dziecko" ?

 

 

INSTAL Rzeszów dzisiaj odebrałem ramkę reflektora (spawałem bo była pęknięta i wstawiłem daszek).

Miodzio!!!! Kosztowało mnie tylko 35 zeta.

Edytowane przez slaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INSTAL Rzeszów dzisiaj odebrałem ramkę reflektora (spawałem bo była pęknięta i wstawiłem daszek).

Miodzio!!!! Kosztowało mnie tylko 35 zeta.

Jakość chromu okaże się dopiero po kilku mieciącach, a ten chrom co Ci robili ostatnio to z jakimś podkładem miedzi-niklu jest - czy cuś...? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość chromu okaże się dopiero po kilku mieciącach, a ten chrom co Ci robili ostatnio to z jakimś podkładem miedzi-niklu jest - czy cuś...? :icon_evil:

Chromuję już u nich parę lat i wszystko ładnie się trzyma ,jak potem nie dba się o chromy to choćby było pozłacane to odlezie!!! :( . Miedziowania niestety nie robią tylko na niklu. u nas to pomiedziować można tylko na WSK ale ceny maja zaporowe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz poprzez dbanie o chromy, :icon_mrgreen: czy chodzi o czyszczenie i mycie ich...

 

PS. sorry za powalającą ilość pytań :banghead:

 

 

Chodzi oto aby je co jakiś czas przekonserwować. Podobnie jak lakier powłoki galwaniczne posiadają mikropory. Jeżeli ich się nie pozamyka następuje korozja podpowierzchniowa co w póżniejszym okresie objawia pęcherzami. Ja do konserwacji używam wosków samochodowych,past polerskich(nie za często),a na zimę konserwacja cienką warstwą wazeliny technicznej lub samru.To powinno odciąć od wilgoci i powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oto aby je co jakiś czas przekonserwować. Podobnie jak lakier powłoki galwaniczne posiadają mikropory. Jeżeli ich się nie pozamyka następuje korozja podpowierzchniowa co w póżniejszym okresie objawia pęcherzami. Ja do konserwacji używam wosków samochodowych,past polerskich(nie za często),a na zimę konserwacja cienką warstwą wazeliny technicznej lub samru.To powinno odciąć od wilgoci i powietrza.

Czyli chodzi o normalną konserwacje... chromy muszą być czyste, wypastowane i muszą się świecić jak psu klejnoty :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam Piotr

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...