Skocz do zawartości

vt 500 €l€ktryka !!!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam panoowi€ mam probl€m z swiatlami w hondzi€ sprawa wyglada tak po wlaczeniu zaplonu ni€ dziala tylna lampa podswietlenie tablicy podswietlenie z€garow i ki€runkowskazow prz€dnich ni€ mam poj€cia co moze byc sparawdzil€m wszystkie kable bespieczniki zlaczki masy i nic raz zaswi€cilo i przez jakis czas dzialalo l€cz znowu si€ zje...... prosz€ o pomoc bo przeglad musz€ zrobic motorek z holandii sprowadzony i jestem w kropce nie widzial€m zadnych prz€kaznikow ni€ wi€m gdzie sa????

prosz€ o pomoc?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat ci pomoże? A sprawdzałeś puszkę obok klaksonu?

VT500 ma jeszcze taki wynalazek jak układ kontrolujący sprawność tylnej lampy (stąd jeszcze jedna czerwona kontrolka obok oleju - Tail light. Ale to ew. jakby tylko lampa nie działała.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow

Z elektryki Hondy to ja jestem "cienki Bolek". Jak by to była Jawa, to co innego.

Przekaźniki znajdują się chyba pod tym czarnym (pokrywką?) między klaksonami (dla wersji od 1985 r.) Wg serwisówki coś tam rzeczywiście jest...

Nie mam pojęcia co z tym zrobić...sorry :icon_biggrin:

 

 

 

gdzie jest uklad ktory za to odpowiada?????lubg co tao j€st przekaznik czy co

Witam

Przesłałem ci ten fragment rysunku z serwisówki, wraz z tłumaczeniem takim jak to mi się udało odcyfrować. :icon_biggrin: Może się przyda.

Niestety nie znalazłem tam jakiegoś dłuższego opisu.

Edytowane przez Globi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie prz€z to sie motam ta lampka swieci jak nie dziala podswi€tl€ni€ i tylna lampa gdzie jest uklad ktory za to odpowiada?????lubg co tao j€st przekaznik czy co schemat tez si€ przyda:>

 

Jest od tego specjalny moduł, mieszczą się one o ile pamiętam pod siedzeniem, obok akumulatora. Mogę ci podrzucić schemat (podrzuć maila na PW albo na shadok[at]shadow.org.pl) albo namiar na całą serwisówkę, ale to ponad 100MB :icon_rolleyes:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Ja u siebie miałem to samo... tylko u mnie była to wina stacyjki (ciagle jest, raz dobrze raz źle), wystarzyło poruszać kluczykiem i znaleść odpowiednią pozycję by wszystko działało dobrze. A czerwona lampeczka od tylnego światła zapalała mi się jak zmieniałem kerunki i żarówkę w tylnym świetle, wystarczyło przlecieć styki WD40 i jak narazie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...