Skocz do zawartości

17 latek zginął uciekając przed policją


GT 80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale młody sie bał reakcji rodziców itp brawura wzieła góre + strach i wyszło jak wyszło naprawde szkoda mi ich ... jak by wiedzieli ze tak sie to skończy to na bank by zrobili inaczej ...

Też mi szkoda, ale kurna, ja też się bałem. Tylko, że chyba lepiej dostać opie*dol od ojca, czy mieć jakieś pieriepały w sądzie niż zabić kolegę, nie?

Kozak i tyle. Jakby nic się nie stało to by chodził dumny i blady i chwaliłby się jak to przed pałami uciekł i byłby dopiero cool ziomal.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Też mi szkoda, ale kurna, ja też się bałem. Tylko, że chyba lepiej dostać opie*dol od ojca, czy mieć jakieś pieriepały w sądzie niż zabić kolegę, nie?

Kozak i tyle. Jakby nic się nie stało to by chodził dumny i blady i chwaliłby się jak to przed pałami uciekł i byłby dopiero cool ziomal.

 

pozdr

 

 

a jak myslisz on wiedzial ze zabije kolege czy myslal ze ucieknie i bedzie gites???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak myslisz on wiedzial ze zabije kolege czy myslal ze ucieknie i bedzie gites???

on oczywiście myślał, że ucieknie i będzie gites. Bo jest idiotą.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oz marłych się żle nie mówi i powstrzymajcie się troche od nazywania go tak albo inaczej. Zrobił błąd i to wielki. Najbardziej w tym wszystkim jest przykre to, że te młode łby nie próbowali pomóc koledze ( oczywiście jeśli tak naprawdę było ) Kierowca będzie napewno miał teraz ciężko. Nie bronię go ani nie oskarżam. Zabił człowieka i to jest fakt. No comments

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zginął 17latek, bo walnęli w kupę kamieni. Przypomnijcie sobie scenki z Wrocka sprzed dwóch czy trzech dni z czerwoną bmką. Tam zamiast kamieni byli przechodnie! Szkoda chłopaka, bo młody był a młodość to też mniejszy lub większy brak przewidywania konsekwencji tego, co się robi. Najgorzej, kiedy osoby niewinne cierpią na tej bezmyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

on oczywiście myślał, że ucieknie i będzie gites. Bo jest idiotą.

 

pozdr

 

a dla mnie idiota jest ktos kto daje takie rady ze lepiej zrobic to czy tamto, byc moze ty jestes najmadrzejszy na swiecie ale popatrz na jedna rzecz ze to nie ten co uciekal to zginal tylko jego kolezka a ty gowno wiesz co i jak bylo wiec moze przestan dawac swoje dobre rady a po drugie tak jak ci ktos napisal nie mowi sie zle o zmarlych a po trzecie jak jakis motocyklista zginie ze swojej glupoty to jakos nikt sie nie brandzluje jaki byl glupi i idiota tylko kazdy wyraza wspolczucie dla rodziny i zapala jakies swieczki, wiec moze ciszej nad ta trumna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

... dla mnie chłopak który prowadził powienien odpowiadac za spowodowanie śmierci ... tylko kwestia czy ... potraktować jako umyślne czy nieumyslne ...

 

poki co w naszym kraju nie odp sie za wypadek jak za spowodowanie smierci(zabojstwo) i bardzo dobrze bo ciekawe czy jak cos sie stanie(awaria auta, poslizg) i ktos zginie to tez za zabojstwo, poza tym taka sytuacja to incydent a duzo wiecej jest wypadkow z pijakami i tez nie odpowiadaja za zabojstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oz marłych się żle nie mówi

Kierowca nie zginął, a ja pisałem o kierowcy.

 

pozdr

 

P.S.

 

Zresztą co to za pusty frazes, o Hitlerze też nie można źle mówić, bo nie żyje?

 

 

 

a dla mnie idiota jest ktos kto daje takie rady ze lepiej zrobic to czy tamto, byc moze ty jestes najmadrzejszy na swiecie ale popatrz na jedna rzecz ze to nie ten co uciekal to zginal tylko jego kolezka a ty gowno wiesz co i jak bylo wiec moze przestan dawac swoje dobre rady a po drugie tak jak ci ktos napisal nie mowi sie zle o zmarlych a po trzecie jak jakis motocyklista zginie ze swojej glupoty to jakos nikt sie nie brandzluje jaki byl glupi i idiota tylko kazdy wyraza wspolczucie dla rodziny i zapala jakies swieczki, wiec moze ciszej nad ta trumna

No, widzę (nie po raz pierwszy), że najmądrzejszy na tym forum to raczej Ty jesteś i gdzie mi do Ciebie :bigrazz:

 

A jakbyś dokładnie czytał, co jest napiszane to też byś łaskawie zauważył, że też wyraziłem współczucie, więc podwstrzymaj się od chamskich komentarzy ad personam, w których jesteś biegły, bo zza kompa to każdy jest mocny. :notworthy:

 

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Kierowca nie zginął, a ja pisałem o kierowcy.

 

pozdr

 

P.S.

 

Zresztą co to za pusty frazes, o Hitlerze też nie można źle mówić, bo nie żyje?

No, widzę (nie po raz pierwszy), że najmądrzejszy na tym forum to raczej Ty jesteś i gdzie mi do Ciebie :)

 

A jakbyś dokładnie czytał, co jest napiszane to też byś łaskawie zauważył, że też wyraziłem współczucie, więc podwstrzymaj się od chamskich komentarzy ad personam, w których jesteś biegły, bo zza kompa to każdy jest mocny. :)

pozdr

 

zawsze mozemy sie spotkac live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...