Skocz do zawartości

Do wszystkich posiadaczy rusków


Paolo350
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rhotaxx fajny pomysl , tez myslalem kiedys o tym ale w mojej okolicy sama japonia

ale chetnie sie wpisze do was, takie przedstawicielstwo na poludniu kraju :)

Zalezy o jakiej okolicy mowisz... Blizszej czy dalszej. Bo na pewno nie jestes osamotniony na poludniu. Jestesmy My Ostatni Mohikanie www.ostatnimohikanie.prv.pl fascynaci zaprzegow a w szczegolnosci radzieckich zaprzegow.

Sa tez w Ustroniu Remixy z Muzeum motocykli Rdzawe Diamenty - tez lataja ruskimi zaprzegami...

Wiec zapraszamy kiedys do nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest w Szczecinie, wiem że są 3 ruski, co naprawdę jeżdzą, a takich co stoją w garażu, i wyjadą na jakiś zlot jest bardzo dużo, i jak ktoś jest z okolic szczecina, to niech napisze taka mała informacja, bo nawet nie ma z kim pojeżdzić.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wszedzie tak raczej jest :banghead: niekotrzy po prostu potrzebuja motywacji do wyjechania.. i jezdzenia!

 

a u nas? hm.. raczej brak zgadania sie.. ludzie rozsypani po okolicach.. nie zle.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście chyba tylko ja jeżdże codziennie (bynajmniej innych rusków nie widać), ale rusów jest sporo tyle że również sporo znajomych ma sprzęty poroskładane (niektórzy nie mają motywacji aby złożyć sprzęt a niektórzy czasu), kilku posiadaczy wyjechało do pracy za granice (nawet sprzętami :banghead: ), a inni pracują i nie mają czasu aby jeździć częściej niż w weekendy - Takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatalnie, ciezkie czasy, ale jak kto z okolic znaczy opolskie to dajcie znaka-poznakomimsja:-)

 

 

Trzeba było wpaść do Głuchołaz w zeszłym tygodniu. Z Opola byli chłopaki na HD WLA, pierwszej M'ie, i innym HD którego modelu nie jestem w stanie okreslić (coś jak flathead). Dostałem od chłopaków wizytówke klubu, ale musze poszukać. Pozatym w Głuchołazach to głownie Czesi rządzili. Były 2 Zundappy KS 750 sahara, BSA z lat 20stych, stare CZ i Jawy specjal, Belgijski transporter trójkołowy, Velorex, Peraki i.t.d. Niestety byłem tylko pół godziny i nie wiem co tam jeszcze dojechało... Ale było fajnie.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...