Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę, że co do noclegów to będzie sprawa dowolna, ja nastawiam się na namiot co nie znaczy, że inne metody nocowania będą niemożliwe.

Namiocik jednak dobrze mieć w razie co, no chyba, że ktoś jest twardziel i lubi pod gwiazdami.

Nie bardzo widzę możliwość zorganizowania wycieczki w stylu biura podróży, tak więc niezbędnym wyposażeniem będzie namiot, śpiwór, kuchenka turystyczna i jakiś metalowy kubek. Nie wyklucza to oczywiście korzystania z dobrodziejstw spotykanych po drodze, ale lepiej być zabezpieczonym na wszelki wypadek "na biwakowo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nas jakiś niedźwiedź nie zeżarł razem z namiotem. :crossy:

 

 

ABU111- a kto pojedzie tym samochodem?

 

Właśnie. Przewidzieliście gdzie się spotkamy??

 

 

Co do daty, to myślę że z samego początku sierpnia. Potem noce będą co raz to dłuższe, a poskakać przez ognisko z ciupaską też trzeba.

Edytowane przez andrzej.las5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nas jakiś niedźwiedź nie zeżarł razem z namiotem. :lalag:

ABU111- a kto pojedzie tym samochodem?

 

Właśnie. Przewidzieliście gdzie się spotkamy??

Co do daty, to myślę że z samego początku sierpnia. Potem noce będą co raz to dłuższe, a poskakać przez ognisko z ciupaską też trzeba.

 

Napewno nie ja. Kierowcę już prawie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy jako takiej nie ma. Wystarczy po prostu być.

Plan jest taki, że spotykamy się na początku sierpnia /dokładna data będzie podana w późniejszym terminie/ w Sieniawie /prawie Bieszczady/ w domu rodzinnym Luci. Ma duże podwórko i kilka namiotów się zmieści /chyba mama nie będzie miała nic przeciwko...mam nadzieję/.

Konkretnego dnia zjeżdżamy się i następnego z samego rana wcześniej ustaloną trasą jedziemy, gdzie oczy poniosą a serce podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to OK.

Do Kielc mam 420 km z Malborka.

ABU 111- ty masz z Orzysza też około 400km.

 

Dzień na dojazd wystarczy.

 

No to na pewniaka jest nas 4.

Zobaczymy kto dalej będzie chciał się przyłączyć.

Ja już nie mogę się doczekać.

Edytowane przez andrzej.las5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieszczady są super, a i winkli nie mało :biggrin:

 

na jak długo jest przewidywana wyprawa?

Żeby objechać całe góry dookoła bez zbędnego pośpiechu, potrzeba około tygodnia. Na objechanie samych Karkonoszy planuję jeden specjalnie wydzielony dzień i to samo z Bieszczadami, jeden dzień na jazdę tylko po Bieszczadach. Na Bieszczady mamy Dersu jako przewodnika /jeśli nie będzie mógł, Luca poprowadzi/ a na Karkonosze jest Buber /zna je jak własną kieszeń/. Jeśli on nie będzie mógł, sam poprowadzę gdzie warto podjechać.

Słowacja i Czechy to lajtowa jazda z podziwianiem widoków. Droga z Karkonoszy do Bieszczad po polskiej stronie szlakiem zamków i warowni w południowej części kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki, że spotykamy się na początku sierpnia /dokładna data będzie podana w późniejszym terminie/ w Sieniawie /prawie Bieszczady/ w domu rodzinnym Luci. Ma duże podwórko i kilka namiotów się zmieści /chyba mama nie będzie miała nic przeciwko...mam nadzieję/.

Kawałek trawnika napewno się znajdzie w Sianiawie, jak i pod Chęcinami w świętokrzyskim dla tych z drugiego końca Polski. Przyjadą do mnie a potem na drugi dzień razem ruszymy do Sieniawy na spotkanie z pozostałymi.

 

 

Tylko żeby nas jakiś niedźwiedź nie zeżarł razem z namiotem. :crossy:

Wszystkich nas nie zeżre :) aż takie głodne nie chodzą :icon_mrgreen: zadowoli się co najwyżej jednym, no góra dwoma namiocikami :bigrazz:

z wkładką mięsną. :flesje:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek trawnika napewno się znajdzie w Sianiawie, jak i pod Chęcinami w świętokrzyskim dla tych z drugiego końca Polski. Przyjadą do mnie a potem na drugi dzień razem ruszymy do Sieniawy na spotkanie z pozostałymi.

 

Plan jest dobry. Jestem za.

 

Wszystkich nas nie zeżre :icon_mrgreen: aż takie głodne nie chodzą ;) zadowoli się co najwyżej jednym, no góra dwoma namiocikami :P

z wkładką mięsną. :D

 

Oby nie zjadł mnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej mojego chomika jest plik pt. LISTA CHĘTNYCH NA GÓRSKĄ PĘTLĘ /czy jakoś tak/.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu proszeni są o wpisywanie się tam. Proponuję wpisywać swój akces w komentarzach do tego pliku /tak chyba będzie najprościej/, a ja będę uzupełniał listę z komentarzy bezpośrednio do pliku.

To nie będzie zobowiązujące, a da nam jakiś pogląd na "wielkość" grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej mojego chomika jest plik pt. LISTA CHĘTNYCH NA GÓRSKĄ PĘTLĘ /czy jakoś tak/.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu proszeni są o wpisywanie się tam.

Widze, że już się wpisałem. Chyba mam amnezję bo byłem przekonany, że jeszcze tego nie zrobiłem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że już się wpisałem. Chyba mam amnezję bo byłem przekonany, że jeszcze tego nie zrobiłem :icon_mrgreen:

Ty to już taki pewniak jesteś, że nie miałem pytań :icon_twisted:

 

Ponieważ zauważyłem pewne zainteresowanie na stronie, wyjaśniam jeszcze raz.

Aby dopisać się do listy chętnych na letnią, sierpniową wyprawę motocyklową po naszych górach, trwającą 7-10 dni, należy wejść na stronę mojego chomika /kliknąć pod moim awatarem napis "moje filmy i fotki" - samo się otworzy/. Tam znajduje się plik w wordzie, na którym wpisani są chętni. Aby znaleźć się na tej liście, trzeba się wpisać w komentarzu obok pliku, następnie ja wpisuję tę osobę na listę i ponownie umieszczam zaktualizowany plik na stronie. Samo pobranie pliku pozwoli zobaczyć listę ale nie można samemu się tam wpisać /nie da się/. Może to zrobić jedynie właściciel strony - czyli ja :icon_twisted:

 

Wpis do listy nie jest zobowiązujący /nie jesteśmy biurem podróży/, jednakże pozwoli z grubsza zorientować się jak liczna będzie grupa, co może być pomocne przy planowaniu ew. trasy, noclegów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...