Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mam dla was ciekawe miejsce - przed zwiedzaniem zamków wybierzcie sie do KOWAR do Muzeum Miniatur zabytków dolnego śląska. Naprawdę zwiedzenie tego muzeum naświetla co chce się zobaczyć w tamtym regionie.

mario, ahem, jakby to ująć - miniatury to typowa atrakcja dla typowych ceprów - czytaj wcasowiców (z góralskim akcentem). W Kowarach o WIELE ciekawsze (ale więcej czasu trzeba poświęcić) jest zwiedzanie, z tego co wiem, jedynej w Europie do zwiedzania, kopalni uranu. Z tego uranu ruscy robili swoje pierwsze bomby. To jest dopiero atrakcja, ale mniej znana, bo bardziej z boku szlaku (ale dróżka przez las pięęęękna!). Miniatury sa dobre dla dzieci z zielonej szkoły :smile:

Prawda jest taka, że ciekawostek ci u nas dużo, o winklach nie wspominając. Spytajcie Shippa.

A jeszcze jedno - kto chce pojeździć po koronie zapory wodnej z jeziorkiem w tle? A u nas tak można.... :icon_biggrin:

Dogadamy się, będziecie mieli aż za dużo atrakcji.... ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawda jest taka, że ciekawostek ci u nas dużo, o winklach nie wspominając. Spytajcie Shippa.

A jeszcze jedno - kto chce pojeździć po koronie zapory wodnej z jeziorkiem w tle? A u nas tak można.... :)

Dogadamy się, będziecie mieli aż za dużo atrakcji.... :)

 

No atrakcji będziemy mieli. Oby starczyło nam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shipp... opracowalbys traske od strony graficznej, co (mapke)?

Z checia luknalbym na nia...

A wiesz, że mi też taki pomysł chodzi po głowie! Narazie jestem zawalony robotą w pracy i w domu, ale jak tylko znajdę chwilkę, postaram się nanieść przybliżoną trasę z atrakcjami "podrodze" i miejscami na noclegi tudzież żarełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Majkel, zmieniałeś motocykl? Zdaje się, że kiedyś widziałem Twojego Draga na brytyjslim ebayu? Coś też kombinowałeś z Buellem czy Triuphem? To jak to teraz z Tobą jest?

 

Bo go wystawilem na ebayu i newet sprzedalem :wink: ale .......... jak to czasami bywa koles kupil a nie zaplacil kaski ;) wiec .... nadal go mam :buttrock:

A poniewaz sytuacja rodzinna zmusza mnie do przyjazdu do Polski na jakis czas, wiec biore Draga i bede smigal po pl :buttrock:

A jak ktos bedzie chcail kupic to go sprzedam :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario, ahem, jakby to ująć - miniatury to typowa atrakcja dla typowych ceprów - czytaj wcasowiców (z góralskim akcentem). W Kowarach o WIELE ciekawsze (ale więcej czasu trzeba poświęcić) jest zwiedzanie, z tego co wiem, jedynej w Europie do zwiedzania, kopalni uranu. Z tego uranu ruscy robili swoje pierwsze bomby. To jest dopiero atrakcja, ale mniej znana, bo bardziej z boku szlaku (ale dróżka przez las pięęęękna!). Miniatury sa dobre dla dzieci z zielonej szkoły :lalag:

Prawda jest taka, że ciekawostek ci u nas dużo, o winklach nie wspominając. Spytajcie Shippa.

A jeszcze jedno - kto chce pojeździć po koronie zapory wodnej z jeziorkiem w tle? A u nas tak można.... :buttrock:

Dogadamy się, będziecie mieli aż za dużo atrakcji.... :clap:

 

Wygląda to tak że jak jesteś z tamtych stron to wiesz gdzie czego szukać. A miniatury były fajne i realistyczne. A panie tak fajnie wyjaśniały co warto odwiedzić z zabytków i gdzie się znajdują że potem kilka odwiedziłem. Tak dla checy zapodam na chomika w święta kilka fotek z miniatur...

 

 

A co do zjazdu na właściwej stronie dodałem zapytanie o spotkanie na pomorzu. PAS NADMORSKI też jest piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak że jak jesteś z tamtych stron to wiesz gdzie czego szukać. A miniatury były fajne i realistyczne. A panie tak fajnie wyjaśniały co warto odwiedzić z zabytków i gdzie się znajdują że potem kilka odwiedziłem. Tak dla checy zapodam na chomika w święta kilka fotek z miniatur...

No tak to troszkę jest. Tutaj wypada nadmienić że kilak wycieczek tam zawiozłem, zastępując kumpla przewodnika. I jest to ciekawe, ale jak dla motocyklowej braci, są miejsca ciekawsze.. :buttrock:

Ale - nie na darmo pierwsza na świecie organizacja przewodnicka została założona w Jeleniej Górze w XIX wieku... Atrakcji ci u nas pełno.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że mi też taki pomysł chodzi po głowie! Narazie jestem zawalony robotą w pracy i w domu, ale jak tylko znajdę chwilkę, postaram się nanieść przybliżoną trasę z atrakcjami "podrodze" i miejscami na noclegi tudzież żarełko.

to by znacznie ulatwilo podjecie decyzji czy ktos ma w miare blisko aby Was spotkac czy nie...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo go wystawilem na ebayu i newet sprzedalem

Sprzedałeś motorek przeznaczony dla mnie :cool:

Eeeeeee, no to baaardzo nieładnie :)

A ja tak pieczołowicie zbiarałem na niego kasę :biggrin:

Niestety i tak go nie kupię, bo kasa teraz pójdzie na większą puszkę bo mi sie rodzina powiększa no i muszę zainwestować w jakieś combi.

Rodzina na pierwszym miejscu a przyjemności potem. Trzeba będzie znowu zacząć zbierać grosik do grosika na DS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dotyczales do konca. :evil:

Sprzedalem, ale ............... nie sprzedalem :icon_mrgreen:

Caly czas go mam i nawet Ci go osobiscie pod dom dostarcze :buttrock: :clap:

Doczytałem, ale chodziło o sam proceder sprzedawania :bigrazz:

Teraz ty nie doczytałeś, bo nici z podstawiania sprzęta pod dom bo kasa niestety pójdzie na cztery kółka a nie na twoje dwa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A to niestety nie ............ :banghead:

Ja bede pod koniec maja i czerwiec ... :crossy:

 

No kolego, sprawa sie krystalizuje i na 99% bede w Polsce pod koniec lipca na CONAJMNIEJ 3 tygodnie, wiec ..... tak niesmialo zapytam: bedzie sie mozna dolaczyc do wspolnego :crossy: ?

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego, sprawa sie krystalizuje i na 99% bede w Polsce pod koniec lipca na CONAJMNIEJ 3 tygodnie, wiec ..... tak niesmialo zapytam: bedzie sie mozna dolaczyc do wspolnego :banghead: ?

Pod koniec lipca powiadasz...? Startujemy na początku sierpnia. Sądzę że w pierwszy łikend. Nie wiem czy Twój stary koń nadąży za naszymi chińskimi nowymi smokami...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...