Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałeś wcześniej, że będziesz sam, bez plecaczka.

Teraz wyczytałem, że Twój plecaczek nie chce za plecaczek robić?

To samo z moją połówką. Wczoraj zrobiłem jakieś 350 km i plecaczek się zbuntował. W sierpniu będę miał pilota w puszce. Tak że na moto sam a żonka autkiem za /albo przede/ mną.

Jeśli masz być sam, bo Twoja Pani nie chce za plecaczek robić, to może z moją w puszce traskę zaliczyć. Zawsze towarzystwo będzie.

 

No tak tylko moja musialaby podjechac pociagiem... jak znam swiat nie bedzie

sie jej chcialo (ach te baby). A pozatym wzielismy ze schroniska szczeniaczka

wiec ktos musi zostac i sie nim zajac...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozatym wzielismy ze schroniska szczeniaczka

wiec ktos musi zostac i sie nim zajac...

Jak szczeniak to do kufra wejdzie :evil:

Głowe mu tylko wystaw by widział gdzie jedzie :P

Z żoną niestety już się tak nie da :icon_evil:

 

 

witam,

 

na kiedy planowany jest ten wypad w Bieszczady ??. Chętnie dołącze..

 

... na pierwszysch stronach pisało by poczytać o terminie w dziale chopper/cruiser temat o chinczykach, ale dziś tj 64 stron i nie bardzo czytać mi sie to chce

 

Pozdr. :P

 

To wie tylko shipp bo on zacznie. Ma wystartować gdzieś na początku sierpnia w kierunku Kielc a potem w Bieszczady.

Lada dzień ma napisać co i jak z detalami. Przewiduję, że z pięć dni mu zajmie dotarcie do mmnie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

na kiedy planowany jest ten wypad w Bieszczady ??. Chętnie dołącze..

 

... na pierwszysch stronach pisało by poczytać o terminie w dziale chopper/cruiser temat o chinczykach, ale dziś tj 64 stron i nie bardzo czytać mi sie to chce

 

Pozdr. :)

Wyjazd 1-3 sierpnia po trasie Żary-Jelenia Góra-Karpacz-/Czechy skalne miasta/-Kłodzko-Katowice-Kraków-Kielce-Bieszczady

 

To wie tylko shipp bo on zacznie. Ma wystartować gdzieś na początku sierpnia w kierunku Kielc a potem w Bieszczady.

Lada dzień ma napisać co i jak z detalami. Przewiduję, że z pięć dni mu zajmie dotarcie do mmnie :D

Nic więcej ponad to, co już było wcześniej napisane, nie wymyślę i zamierzam trochę poimprowizować.

W końcu to zwykły wyjazd na moto a nie zorganizowana ze szczegółami wycieczka z jakimś biurem w stylu TOURIST.

Ukłon w stronę wygodnego Piotra /i mojej małżonki/, bo noclegi przewiduję w motelach z podstawowymi wygodami. Mi osobiście kawałek namiotu, śpiwór i karimata wystarczają, ale coż, poświęcę się i przeniosę do wygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szczeniak to do kufra wejdzie :evil:

Głowe mu tylko wystaw by widział gdzie jedzie :icon_mrgreen:

Z żoną niestety już się tak nie da ;)

Mowisz, ze z zona sie nie da? Hmmm... a probowales? :P

Moze jednak da sie cos zrobic? :eek:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shipp plecaki już zacząłeś pakować? :icon_biggrin:

 

Dobrze by było, aby osoby, które ewentualnie się chcą dołączyć na trasie miały przynajmniej z tobą kontakt telefoniczny bo później na trasie będzie się cieżko znaleźć.

No chyba, że zabierasz laptopa z internetem :icon_exclaim:

Czy masz jakieś przewidywania ile zajmie ci dni dotarcie w świętokrzyskie, bo 3-5 jest zlot w Bieszczadach i nie wiem, czy mam na Ciebie cierpliwie czekać, czy w międzyczasie śmigne tam i spowrotem. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shipp plecaki już zacząłeś pakować? :crossy:

 

Dobrze by było, aby osoby, które ewentualnie się chcą dołączyć na trasie miały przynajmniej z tobą kontakt telefoniczny bo później na trasie będzie się cieżko znaleźć.

No chyba, że zabierasz laptopa z internetem :crossy:

Czy masz jakieś przewidywania ile zajmie ci dni dotarcie w świętokrzyskie, bo 3-5 jest zlot w Bieszczadach i nie wiem, czy mam na Ciebie cierpliwie czekać, czy w międzyczasie śmigne tam i spowrotem. :crossy:

Śmignij tam i spowrotem, bo ja wyjadę 2 albo 3 sierpnia, więc napewno mnie nie będzie w tym czasie.

 

Dla chętnych do przyłączenia się tel. kontakt. do mnie:

 

886 610 857

 

Laptopa zostawiam w domu, chyba że żonka do autka zapakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shipp namiot to chyba bierzesz w razie co? Do samochodu zawsze można zapakować, bo w trasie nigdy nic nie wiadomo. Zawsze na jakimś zlocie może się przydać. zobaczymy jak szybko ci pójdzie dotarcie do Kielc to może się uda załapać na zlocik w Sandomierzu albo już w Bieszczadach na rajd starych pojazdów. Obie imprezy są 10-12 sierpnia.

Łańcuch zmieniłeś, czy jedziesz na oryginalnym?

Wyruszasz sam, czy będzie już jakaś ekipa od startu?

A z tą żoną samochodem to niezły pomysł w razie co. Będzie gdzie tobołów się pozbyć i motorkowi ulżyć :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shipp namiot to chyba bierzesz w razie co? Do samochodu zawsze można zapakować, bo w trasie nigdy nic nie wiadomo. Zawsze na jakimś zlocie może się przydać. zobaczymy jak szybko ci pójdzie dotarcie do Kielc to może się uda załapać na zlocik w Sandomierzu albo już w Bieszczadach na rajd starych pojazdów. Obie imprezy są 10-12 sierpnia.

Łańcuch zmieniłeś, czy jedziesz na oryginalnym?

Wyruszasz sam, czy będzie już jakaś ekipa od startu?

A z tą żoną samochodem to niezły pomysł w razie co. Będzie gdzie tobołów się pozbyć i motorkowi ulżyć :crossy:

Namiot biorę oczywiście. Do Kielc powinno zejść mi nie więcej, jak 4 dni.

Na zlot do Żar na 10 sierpnia nie dam rady obrócić, więc pozostaje jakiś zlocik w Bieszczadach.

Wyjeżdżam 3 sierpnia w piątek. 6-8 powinienem być u Ciebie.

Jak narazie jestem sam na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiot biorę oczywiście. Do Kielc powinno zejść mi nie więcej, jak 4 dni.

Na zlot do Żar na 10 sierpnia nie dam rady obrócić, więc pozostaje jakiś zlocik w Bieszczadach.

Wyjeżdżam 3 sierpnia w piątek. 6-8 powinienem być u Ciebie.

Jak narazie jestem sam na starcie.

No to żony z puszką nie liczysz :icon_rolleyes:

6-8 to by się nawet nieżle składało, ja pewnie 6 go wrócę z Bieszczad i z tobą znowu w Bieszczady, ale będzie jazda :biggrin: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzje powzięte, nadszedł czas na czyny.

Startuję w piątek /03.08/ około 17.00 z miejscowości Potok /28km na południe od Żar, niedaleko Przewozu/.

Jadę do Karpacza. Tam nocleg pod namiotem. Następnego dnia kręcenie się po okolicy, Czechy, Skalne Miasto i do Kłodzka albo Bystrzycy. Tam nocleg. Dalej do Pawłowic, Krakowa, Kielc i Bieszczady. Po drodze zaliczanie ciekawych miejsc i atrakcji /jeśli takowe się nadarzą/.

Jazda spokojna, bez pędzenia bo nic nie goni a czasu więcej niż potrzeba. Przy nagłych "olśnieniach" dopuszczalna zmiana planów /ale bez rewolucyjnych przewrotów/.

Jadę sam. Żona dołączy autem gdzieś po drodze.

No to było by na tyle.

Jeśli ktoś jedzie w tym kierunku o tej porzez, można się zgrać.

Namiary do mnie:

tel. 068-362 30 41

kom. 886 610 857

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shipp, którego planujesz trafić w okolice Kielc ? To i ja bym może w tamte rejony podjechał na dzień...

Nie da się tak całkiem przewidzieć bo wpływ ma wiele czynników a największy chyba pogoda. Ja liczę, że Shipp będzie u mnie gdzieś koło wtorku środy (7-8)

Jak byś chciał z nami pośmigać po świętokrzyskim jeden dzień to musiałbyś przyjechać dzień wcześniej, chyba bo w jeden dzień to się zakatujesz.

Niemniej jednak fajnie by było się spotkać :icon_eek: ;) :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tak całkiem przewidzieć bo wpływ ma wiele czynników a największy chyba pogoda. Ja liczę, że Shipp będzie u mnie gdzieś koło wtorku środy (7-8)

Jak byś chciał z nami pośmigać po świętokrzyskim jeden dzień to musiałbyś przyjechać dzień wcześniej, chyba bo w jeden dzień to się zakatujesz.

Niemniej jednak fajnie by było się spotkać :banghead: :biggrin: :crossy:

Mniej więcej jakoś tak wyjdzie. Może uda się do poniedziałku nakręcić? Najbliższy prawdy jest chyba wtorek. W piątek ruszam, niezależnie od pogody.

Luca tylko z Pawłem dogadaj się po naszej imprezie, bo obawiam się, że po tym możesz nie mieć już czym hulać :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luca tylko z Pawłem dogadaj się po naszej imprezie, bo obawiam się, że po tym możesz nie mieć już czym hulać :icon_mrgreen:

I tak zrobiłem, bo już mi się obiło o uszy, że Pawel ma miano mordercy biednych chińskich motorków :banghead: To kto wie, kto wie, czy nie rozniesie mi sprzęta w drobny mak :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...