Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki z gdańska to mogą u mnie w łodzi sie kimnąć i potem razem śmigniemy :icon_biggrin:

 

takie pytanko. jaki ekwipunek trzeba na taką wyprawę zabrać? muszę zacząć kombinować jakiś bagażnik chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chłopaki z Gdańska mogą to i ty możesz, tylko musisz dzień wcześniej wyjechać i gdzieś nocleg zaliczyć po drodze.

Kawał drogi ale jak objedziesz to tym większą frajdę będziesz miał. :flesje:

 

Frajda wielka - ale to jest trudny temat do przemyślenia. Chyba jednak pomorze zostaje :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko. jaki ekwipunek trzeba na taką wyprawę zabrać? muszę zacząć kombinować jakiś bagażnik chyba.

Namiocik, śpiworek, trochę drobiazgów. Normalnie, jakbyś na dłuższy biwak jechał. A bagażnik jak najbardziej. Ostatnio nie miałem, teraz już nie popełnię błędu i kupiłem.

 

Frajda wielka - ale to jest trudny temat do przemyślenia. Chyba jednak pomorze zostaje :)

Też tak się czaiłem, aż wybrałem się na rajdzik po Polsce w zeszłym roku. Co w tym sezonie, już wiesz, a na następny rok kombinuję jakąś bliską zagranicę /północ- Finlandia, Szwecja albo południe- Chorwacja, Grecja/. Normalnie apetyt mi rośnie w szybkim tempie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym się z wami wybral al sam dojazd do startu to 800km.

To troche za daleko na dojazd. Ale mam dla was ciekawe miejsce - przed zwiedzaniem zamków wybierzcie sie do KOWAR do Muzeum Miniatur zabytków dolnego śląska. Naprawdę zwiedzenie tego muzeum naświetla co chce się zobaczyć w tamtym regionie.

 

Jak będą zloty na pomorzu to chętnie się pisze. :icon_rolleyes:

 

Nie jest aż 800 km, tym bardziej że pierwsze spotkanie będzie w Kielcach. ABU 111 też się wybiera, a jest z Orzysza i pisał że ma jakieś 480km.

 

 

 

chłopaki z gdańska to mogą u mnie w łodzi sie kimnąć i potem razem śmigniemy :banghead:

 

takie pytanko. jaki ekwipunek trzeba na taką wyprawę zabrać? muszę zacząć kombinować jakiś bagażnik chyba.

 

Dzięki za propozycję, ale chyba będziemy jechać prosto do Kielc. To tylko 450 km. Do zrobienia w jednym dniu.

Do Zielonej Góry też miałem 450km i jakoś to pyknąłem, sam w dodatku. Oby nie wiało i nie padało, to jest to do zrobienia.

No ale ciebie po drodze oczywiście zabieramy.

 

Oj czuję, że to będzie niezła wyprawa. :cool:

Edytowane przez andrzej.las5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy :D

Masz przynajmniej 2 okazje, na których zamierzam również być:

1. 11-13.04 - Pobierowo /Gryf/

2. 25-27.07 - Niechorze /Outlaws/

no i też nie aż tak daleko od Ciebie

- 02-04.05 - Łagów Lubuski /96/

:clap: :clap:

 

Co do dalszych wyjazdów to jeszcze pomyślę...

Ale termin 11-13.04 jak najbardziej!!!

SHIPP mam nadzieję że tam będziesz- chętnie poznam. Bliżej terminu ustalimy szczegoły...

 

A co do dalszego wyjazdu to chyba dopiero przyszły rok - podoba mi sie wersja dookoła Polski

 

Maj odpada bo leniuchuje w egipcie :D

Edytowane przez MARIO1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie sporo chińskich sprzętów to sobie przy okazji zrobimy jakieś małe spotkanko Klubu Chińskich Motocykli i jakichś chrzest dla nowych członków. Malowanie na żółto i wcinanie miski ryżu z musztardą albo cos się tam jeszcze wymyśli :bigrazz:

Oczywiście żartuje sobie na całego :)

 

 

P.S.

A może wcale nie żartuje :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie sporo chińskich sprzętów to sobie przy okazji zrobimy jakieś małe spotkanko Klubu Chińskich Motocykli i jakichś chrzest dla nowych członków. Malowanie na żółto i wcinanie miski ryżu z musztardą albo cos się tam jeszcze wymyśli :flesje:

Oczywiście żartuje sobie na całego :wink:

P.S.

A może wcale nie żartuje :biggrin:

 

Luca a tak moze bys przypomnial, bo mi sie nie chce cofac nie wiadomo ile stron, kiedy ten wyjazd w Bieszczady ???

Bo cos cichociemni szepca ze chyba bede w Pl na :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luca a tak moze bys przypomnial, bo mi sie nie chce cofac nie wiadomo ile stron, kiedy ten wyjazd w Bieszczady ???

Bo cos cichociemni szepca ze chyba bede w Pl na :buttrock:

Wstępnie ustalilismy, że pierwszy tydzień sierpnia. Jak najbardziej zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie, jak masz ochote mnie spotkac, umowic sie w innym terminie maj-czerwiec :buttrock:

Dla chcacego nic trudnego ....

Apropos Majkel, zmieniałeś motocykl? Zdaje się, że kiedyś widziałem Twojego Draga na brytyjslim ebayu? Coś też kombinowałeś z Buellem czy Triuphem? To jak to teraz z Tobą jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...