Skocz do zawartości

Przejażdżka południową stroną


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No shipp !!! :P

Wlasnie mialem czas i ogladnolem zdjecia z wyprawy w Bieszczady :)

Stary, jestes mocarzem :wink:

A i kompanija przednia, dersu, luca + nie znane twarze i motorki, tobie towarzyszyla :wink: :P

Widoki piekne, muza zajebista i pogoda chyba tez dopisala.

Pogratulowac i powodzenia za rok :P :)

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No shipp !!! :(

Wlasnie mialem czas i ogladnolem zdjecia z wyprawy w Bieszczady :crossy:

Stary, jestes mocarzem :clap:

A i kompanija przednia, dersu, luca + nie znane twarze i motorki, tobie towarzyszyla :crossy: :clap:

Widoki piekne, muza zajebista i pogoda chyba tez dopisala.

Pogratulowac i powodzenia za rok :icon_evil: :clap:

Dzięki, miło połechtałeś moją próżność :biggrin:

W przyszłym roku planujemy powtórkę i zamierzamy objechać całe góry dookoła przez Polskę, Czechy i Słowację. Odpowiedni temat ukaże się w stosownym czasie.

Tym razem lepiej zaplanuj sobie wizytę w kraju i dołącz do nas :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No shipp !!! :biggrin:

Wlasnie mialem czas i ogladnolem zdjecia z wyprawy w Bieszczady :crossy:

Stary, jestes mocarzem :clap:

A i kompanija przednia, dersu, luca + nie znane twarze i motorki, tobie towarzyszyla :crossy: :buttrock:

Widoki piekne, muza zajebista i pogoda chyba tez dopisala.

Pogratulowac i powodzenia za rok :notworthy: :clap:

Zaliczyliśmy w exspresowym tempie(Ponad dwie stówy) większość pięknych miejsc w Bieszczadach, i nie było taryfy ulgowej dla sprzętu shipp-a i Lucy.Wyroby Made in China wspinały się dzielnie pod każdą górkę, nawijając na koła kolejne kilometry z wyprawy po Polsce.Pewno w przyszłym roku też się spotkamy, bo w Bieszczady jedzie się pierwszy raz- a potem tylko powraca :biggrin: Dzięki shipp :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyliśmy w exspresowym tempie(Ponad dwie stówy) większość pięknych miejsc w Bieszczadach, i nie było taryfy ulgowej dla sprzętu shipp-a i Lucy.Wyroby Made in China wspinały się dzielnie pod każdą górkę, nawijając na koła kolejne kilometry z wyprawy po Polsce.Pewno w przyszłym roku też się spotkamy, bo w Bieszczady jedzie się pierwszy raz- a potem tylko powraca :biggrin: Dzięki shipp :crossy:

Nie dzięki shipp ale dzięki Dersu. Przyznam, że bez Twojego przewodnictwa nie zrobilibyśmy tyle w jeden dzień no i dodatkowo było nas więcej, co podniosło atrakcyjność wycieczki.

Przyszły rok na 100%! Takiej wyprawy nie odpuszcza się tak po prostu. Jak dla mnie była to jedna z lepszych wycieczek na jakich byłem, nie wiem nawet czy nie najlepsza, bo bez specjalnych przygotowań, tylko wsiąść na moto i w drogę. Wielka improwizacja wypaliła wspaniale!

Tutaj muszę też przychylić czoła Buberowi za rajd dookoła Karkonoszy. Chociaż z nieco mniejszym rozmachem, ale wrażenia ogromne i wspaniałe! Oby tylko tak dalej!

To jest jeden z podstawowych powodów, dla jakich warto być w tym forum, poznaje się nieprzeciętnych ludzi z taką samą pasją i co najważniejsze, można się realizować w praktyce. Jak dla mnie great respect dla Was! :notworthy: :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem twardy i zamierzam dziennie przesiedzieć w siodle jakieś 5 godzin. Średnia prędkość 50-60 to by dało około 250km dziennie /no może 300/.

No tu mnie rozbawiłeś 50-60km/h, średnia :bigrazz: , chyba razy dwa ;) , przy twoim temperamencie :( No chyba, że wliczyłeś w to dziesiątki postojów na dymka i całe zwiedzanie :clap:

Nie dajcie się zwieść shippowi, on sam nie wie ile jedzie bo mu licznik szaleje na obrotach ;)

Ja przy shippie wypadłem jak stetryczały dziadek na trasie :icon_exclaim: no ale jestem niepalący i tym nadrabiam :)

A tak na poważnie to było zajefajnie i już nie mogę się doczekać następnego sezonu.

Shipp, ja wstępnie planuje urlop tak samo jak w tym roku i tobie radze to samo :(

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to było zajefajnie i już nie mogę się doczekać następnego sezonu.

Shipp, ja wstępnie planuje urlop tak samo jak w tym roku i tobie radze to samo :)

Kurde... w przyszlym roku juz bede mial nowego sprzeta... bedzie lepiej.

Oby tylko urlop dostac :) Chociaz w turystyce pracujac okres wakacyjny ciezki moze byc.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfu... wypluj te slowa :buttrock:

No jak by na to nie patrzeć to jak byś miał chinola zamiast starej japońszczyzny śmigałbyś z nami.

Zarty, żartami ale na drugi rok Ci taki numer nie przejdzie i liczę, że się stawisz na pewniaka. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak by na to nie patrzeć to jak byś miał chinola zamiast starej japońszczyzny śmigałbyś z nami.

Zarty, żartami ale na drugi rok Ci taki numer nie przejdzie i liczę, że się stawisz na pewniaka. :)

Dobra dobra... awaria moze zdarzyc sie zawsze... poza tym serwis ciutke sie

ociagal z robota. Generalnie przyszly rok bedzie bardziej zalezal od tego czy

bedzie urlop czy nie. Ja jestem bardzo chetny...

 

Uchyl może rąbka tajemnicy i zdradź, co Ci tam chodzi po głowie? ;)

No ja poki co zostaje przy Hondzie... zatem Shadow VT 1100 w wersji classic

albo VTX 1300. Tu zalezne bedzie od tego jak bede stal z kasa. Jedno pewne.

Motor nie bedzie starszy niz 4 lata.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku planujemy powtórkę i zamierzamy objechać całe góry dookoła przez Polskę, Czechy i Słowację. Odpowiedni temat ukaże się w stosownym czasie.

Tym razem lepiej zaplanuj sobie wizytę w kraju i dołącz do nas :crossy:

 

Planuje stawic sie w Polsce w czerwcu z wiadomych powodów :) ( zapytaj Belgu :crossy: ) i jakby mozna bylo wtedy zorganizowac jakas wyprawe to jestem za :crossy: :crossy:

 

Zaliczyliśmy w exspresowym tempie(Ponad dwie stówy) większość pięknych miejsc w Bieszczadach, i nie było taryfy ulgowej dla sprzętu shipp-a i Lucy.Wyroby Made in China wspinały się dzielnie pod każdą górkę, nawijając na koła kolejne kilometry z wyprawy po Polsce.Pewno w przyszłym roku też się spotkamy, bo w Bieszczady jedzie się pierwszy raz- a potem tylko powraca :biggrin: Dzięki shipp :lalag:

 

To Wy jechaliscie 200 na godzine !!!!! :biggrin:

Dersu - a w przyszlym roku to chyba z jUKeja to razem smigniemy, co ? :crossy: :lalag:

 

A tak na poważnie to było zajefajnie i już nie mogę się doczekać następnego sezonu.

 

Ale chyba na ta wyprawe to juz nowym sprzetem pojedziesz co ??? :biggrin: :buttrock:

Ja planuje w czerwcu Draga przywiezc, zostawic go dla Ciebie ................ i jak dobrze pojdzie nabyc sprzeta od Pana d. :buttrock: :clap:

 

No ja poki co zostaje przy Hondzie... zatem Shadow VT 1100 w wersji classic

albo VTX 1300. Tu zalezne bedzie od tego jak bede stal z kasa. Jedno pewne.

Motor nie bedzie starszy niz 4 lata.

 

A ja z kolei przy jedynie slusznym sprzecie ...... Yamaha :buttrock: :clap:

Moze znajomy Wildek :biggrin: :crossy: a jak nie to 1100 :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wy jechaliscie 200 na godzine !!!!! :P

Jak by tak wyprostować niektóre zjazdy to kto wie? :P Tak na poważnie to zrobić dziennie w Bieszczadach ponad 200 km może to żaden wyczyn,ale z przystankami na fotkę, fajkę ,żarełko,to dzień z taką kompaniją robi się baaardzo krótki :(

 

Po tym, co zobaczyłem u Dersu, nastąpiła u mnie zmiana planów.

Ciągle moim celem ostatecznym jest Valkyrie, ale jako przejściówka bardziej Wild niż Drag. Motocykl Dersu normalnie wymiata konkurencję! :clap:

Shipp- ale ja mam tylko jednego Wilda :biggrin:jak zaspokoję wszystkich chętnych na niego :clap:

 

Dersu - a w przyszlym roku to chyba z jUKeja to razem smigniemy, co ? :cool: :cool:

Prawdę rzecz biorąc liczę na wspólne śmiganie po Uk.(jak już zmienię lub sprowadzę sprzęta)Póki co zaliczam jeszcze Bieszczadzkie trakty ale tylko do 14.09. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...